انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [467]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-10-2022، 22:39)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2022، 22:34)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهل ریا و‌خود نمایی نیستم آخه

بعدشم دستتانونو میبرین اکه رخ بنمام

تو خودافشایی کن من دست همه رو شخصا باند پیچی می کنم
پای من^^

(24-10-2022، 22:37)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرتقالامونو می‌ذاریم بعداً پوست می‌کنیم حالا

من که چیز تیزی دور و برم نیست و قصد خودکشی و خودسوزی هم ندارم

دست تو نیست که. یهو به خودت میای می‌بینی جانت از آتش مهر رخ جانانه بسوخت.
(24-10-2022، 22:49)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2022، 22:48)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اگه قرار باشه با دیدن همه زیبارویان دست ببریم و دل ببندیم که اخر عاقبتمون این نبود
نه تو این کاره نیستی دیو توی دیو و دلبر ):

+
صنم خودت یه عکس بده شبمون زیبا و نورانی شه^^
از ۴ تا ۱۵ سالگی هیچ عکسی از خودم نداشتم
یه عکسیو ۷-۸ ماه پیش گرفتم که تو تلگرام پروفایلمه
دیگه هیچ عکسی ندارم

(24-10-2022، 22:48)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه قرار باشه با دیدن همه زیبارویان دست ببریم و دل ببندیم که اخر عاقبتمون این نبود

+

بالاخره یه نویسنده خلاق پارادوکس رو متوجه میشه
ولی یادمه گفته بودی اسمت حسامه یعنی دروغ بود؟ ):
این حسامو ذلیخا انداخته دهن ملت
میدونی انقد بهم حس داشته
همش منو میدیده میگفته وای حسام ( حس هام ؛ جمع حس ) وااای
بعد دیگه اسمم حسام موند
ولی اون پرهام (وای پرهام ریخت) بود که دیگه نمیاد
چیزی که تو میگی یه تعبیر دیگه داره از دید زلیخا حتی D:

(24-10-2022، 22:55)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2022، 22:39)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو خودافشایی کن من دست همه رو شخصا باند پیچی می کنم
پای من^^

من که چیز تیزی دور و برم نیست و قصد خودکشی و خودسوزی هم ندارم

دستگاه اطفا حریق سرخودم اصلا نگران نباش^^
[ -> ]

+

نذر کردم اگه تلگرامم وصل شه برات نود می‌فرستم اصلاً قشنگم 
(24-10-2022، 22:58)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2022، 22:56)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی اون پرهام  (وای پرهام ریخت) بود که دیگه نمیاد
چیزی که تو میگی یه تعبیر دیگه داره از دید زلیخا حتی D:
تعبیر دیگه ؟
لابد ذلیخا هم خاله بوده و ما نمیدونستیم

نخیر زلیخا یکم هیجانی میشده مواقع دیدار با یار
(24-10-2022، 22:56)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(24-10-2022، 22:55)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دستگاه اطفا حریق سرخودم اصلا نگران نباش^^

احسنت‌. الحق که یک بانوی تمام عیار هستید.

___

"وای حس‌هام"؟ ((((((: 
(24-10-2022، 22:58)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

+

اخ جونننن پروسکی فرستادم امتحان کردی؟
(24-10-2022، 23:01)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2022، 23:00)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نخیر زلیخا یکم  هیجانی میشده مواقع دیدار با یار
دیدار با کجای یار ؟

# free_sahand

با هرجا که فرصتش پیش میومد
(24-10-2022، 23:02)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2022، 23:00)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

___

"وای حس‌هام"؟ ((((((: 
آره دیگه
حساشو شکوفا میکردم

#سهند_را_آزاد_کنید

#free_sahand

این هشتگ باید جهانی بشه
اسم سهند رمز ماست D:
(24-10-2022، 23:01)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2022، 22:58)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آره ولی نشد. فکر کنم باید صبر کنم تا از ملی در بیایم ):

(24-10-2022، 23:02)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2022، 23:00)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

___

"وای حس‌هام"؟ ((((((: 
آره دیگه
حساشو شکوفا میکردم

#سهند_را_آزاد_کنید

#free_sahand

برای نخبه‌های زندانی
(24-10-2022، 23:05)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2022، 23:01)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آره ولی نشد. فکر کنم باید صبر کنم تا از ملی در بیایم ):

[ -> ]
آره دیگه
حساشو شکوفا میکردم

#سهند_را_آزاد_کنید

#free_sahand

برای نخبه‌های زندانی

برای این همه برای غیرتکراری