انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [467]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-10-2022، 21:22)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هیچوقت نتونستم این استایلای پروفایلو بفهمم |:
رنگ پس زمینه رو میزنم یهو فونتم اون رنگی میشه |:
هرکی بم یاد بده ۹۰ بش میدم  Bc3

شانسی دونه دونه بزن
(28-10-2022، 21:24)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:22)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هیچوقت نتونستم این استایلای پروفایلو بفهمم |:
رنگ پس زمینه رو میزنم یهو فونتم اون رنگی میشه |:
هرکی بم یاد بده ۹۰ بش میدم  Bc3

شانسی دونه دونه بزن

توام اینطوری زدی؟ Telegh_01
عکس پس زمینه رو کدوم لینک باید گذاشت ؟ :|
(28-10-2022، 21:26)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:24)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شانسی دونه دونه بزن

من همیشه همین کارو میکنم Telegh_01
اونو تا ب حال امتحان نکردم =(
یهویی یادم اومد طرفای سال ۲۰۱۵ آواتار و امضای سیگار و انگشت وسط ممنوع بود <: میزاشتی اخطار میگرفتی و بن در صورت تکرار <:
(28-10-2022، 21:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 20:55)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه خلوص نیت داشته باشی تا برات فعال شه

نداریم حاجی خلوص نیت تنها چیزیه که هیچ وقت نداشتیمTelegh_01
راهکار بده صاف بشه
مال خودمم سفیده دا
ماها نمیتونیم برسیم بش ):
(28-10-2022، 21:21)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امنیتی شدی دیگه با . نمیشه واردش شد

بیا داش
۱۲۳۴۵۷۸
دوشواری نداریم که
(28-10-2022، 21:27)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:26)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من همیشه همین کارو میکنم  Telegh_01
اونو تا ب حال امتحان نکردم =(

وای عالیه Telegh_22
اصن از وقتی نمیدونم چی چی سایت عوض شد ی سری از قابلیتا قاط زدن 
(28-10-2022، 21:28)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نداریم حاجی خلوص نیت تنها چیزیه که هیچ وقت نداشتیمTelegh_01
راهکار بده صاف بشه
مال خودمم سفیده دا

(28-10-2022، 21:21)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امنیتی شدی دیگه با . نمیشه واردش شد

بیا داش
۱۲۳۴۵۷۸
دوشواری نداریم که

چقدر تو دلت مونده از اون وقت؟
من ناشناس میزارم شما قربون صدقم برین :>
یه حرفی بزنین قشنگ باشه ادم بگه واو کی اینو گفته:>
فحش نزارین چون فشار نمیقولم

(صرفا جهته گذر زمان)
(28-10-2022، 21:29)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:28)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مال خودمم سفیده دا

بیا داش
۱۲۳۴۵۷۸
دوشواری نداریم که

از کدوم وقت سید
(28-10-2022، 21:29)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ناشناس میزارم شما قربون صدقم برین :>
یه حرفی بزنین قشنگ باشه ادم بگه واو کی اینو گفته:>
فحش نزارین چون فشار نمیقولم

(صرفا جهته گذر زمان)

بازر برات یه دکلمه بنویسم

(28-10-2022، 21:30)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:29)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از کدوم وقت سید

از آخرین بار دیگر .