انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [467]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
منتظر زیبایی هاشم

+
چرا قهریی
اه چقدر گوش‌خراش
(19-11-2022، 22:01)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منتظر زیبایی هاشم

منتظر باش‌ حتما

اه چقدر چشم خراش :|
اهههه چقدر زشت :/
12 پرنده ی سفید دیگر
خوب پرواز کنین نگران ما نباشید
(20-11-2022، 10:38)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
12 پرنده ی سفید دیگر
خوب پرواز کنین نگران ما نباشید

چرا نگران ما نباشن (:؟
برای گفتگو ازاد ک هیچ وقت نشد توش ازادانه حرف بزنم:/
(20-11-2022، 11:54)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این همه حرف دارم اما نمیشه گفت
(20-11-2022، 15:55)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-11-2022، 11:54)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

باید خیلی با ادب باشیم
هاهاها<:
(20-11-2022، 16:59)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-11-2022، 15:55)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

باید خیلی با ادب باشیم
هاهاها<:

اگه با ادب بودن به حرف نزدن بود
الان خیلیا با ادب بودن(: