انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [467]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-10-2022، 23:09)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پشت فروش تک تک اون فیلترشکنا ؛ پروفایلای سیاه نخبه هامون وجود داره ...

پشت هر قانون تغییر کرده توی تاریخ هم یه عالمه خون که حتی اسمشون جایی ثبت نشده
صنم هستی یا رفتی؟
(24-10-2022، 23:15)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صنم هستی یا رفتی؟

برگشتم  elec
(24-10-2022، 23:34)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2022، 22:20)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه موردایی داری؟

چی مد نظرته

لیست وی ای پی تو رو کن

(24-10-2022، 23:29)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2022، 23:15)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صنم هستی یا رفتی؟

برگشتم  elec

بیا پ.خ
(24-10-2022، 23:44)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیکتاتور حیا کن
سهندمونو رها کن

ولی من کاملا متوجه شدم که ما رو پیچوندی که خودافشایی نکنی):
(24-10-2022، 23:49)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2022، 23:48)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی من کاملا متوجه شدم که ما رو پیچوندی که خودافشایی نکنی):
بزار اول سهندو نجات بدیم
چشم اونم درخدمتیم ):

یعنی اگه گلریزون کنم سهندو نجات بدم درش بیارم دیگه مشکلی نیست؟
(24-10-2022، 23:55)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2022، 23:53)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیگه باید وزن داشته باشه
مثلا بیام بگم
سبزی پلو با ماهی
سهندو آزاد کنید ؟

عب نداره مهم نیته Telegh_01

بزا ببینم میتونم..

جوجه کباب با جعفری
باید سهندو آزاد کنی
یکم وزنش ایراد داره
این بهتر نیست؟
توپ تانک فشفشه
سهند باید ازاد شه
یه زمانی چه چیزای برای چه کسایی گفتیم. Telegh_01 حیف است حیف
(25-10-2022، 0:33)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2022، 0:32)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اونم زیاد
بابای پولدار

مگه اومدی خواستگاری؟
نه
پلنر؟

چه ربطی به خواستگاری داشت.
مگه بابای پولدار همه چیزه؟
بابای پولداری که خسیس نباشه و حسابی به دامادش برسه همه چیزه
(25-10-2022، 0:35)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2022، 0:33)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه اومدی خواستگاری؟
نه
پلنر؟

چه ربطی به خواستگاری داشت.
مگه بابای پولدار همه چیزه؟
بابای پولداری که خسیس نباشه و حسابی به دامادش برسه همه چیزه

خب منظور همونه
اگه پولدار باشه ولی پول نده در اصل چیزی نداره پس نبود مساوی عدم است