انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [467]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-10-2022، 23:24)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2022، 23:21)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قربانت
منم دلم میخواد ولی اقدامی براش نکردم

باشه حتما

ادم گو گیجه میگیره واقعا انقد عجیب غریبه
من میگم ی پول جمع کن ی جا مشاوره خوب راجبش بگیر
اخه من دست خودم نیست دربند خانواده م
(14-10-2022، 23:13)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
? انقدر?
-
بی هدب

من بودم. چیز بدی نگفتم که
(14-10-2022، 23:36)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2022، 23:13)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
? انقدر?
-
بی هدب

میدونم،:]
(14-10-2022، 23:22)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2022، 23:20)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خداروشکر زمستون شد دغدغه جولر دیگ نداری
دانشگاه چیشد

نه بابا الان دغدغه ایکه کی کنار شوفاژ بشینه =)
روانشناسی شهر خودم قبول شدم.

مگ مدرسس((:

بع سلامتی
موفقیت های بیشترت♡
(14-10-2022، 23:31)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2022، 23:29)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از لحاظ شرعی بدون وقت قبلی حرام میباشد 

نه شوخی کردم، بفرما جانم

هیچی طبق روال دفعه های قبل میخواستم بگم مانگا و انیمه اسمتو دیدی؟
که یادم اومد پرسیدم.
+
و میخواستم اسم و سنتو بپرسم هرچی فکر میکنم یادم نمیاد

اون که جزو اولین انیمه ها بود دیدم 
ولی مانگا کلا نمیخونم حسش نیست 
~_~
ملیکا ۲۱ 

(14-10-2022، 23:32)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2022، 23:24)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ادم گو گیجه میگیره واقعا انقد عجیب غریبه
من میگم ی پول جمع کن ی جا مشاوره خوب راجبش بگیر

راجب این نمیتونم نظری بدم ولی میدونم خیلی سخته
(14-10-2022، 23:47)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2022، 23:36)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ناراحت شدی؟

(14-10-2022، 23:52)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2022، 23:22)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه بابا الان دغدغه ایکه کی کنار شوفاژ بشینه =)
روانشناسی شهر خودم قبول شدم.

مگ مدرسس((:

بع سلامتی
موفقیت های بیشترت♡
هه راستی دعوا هنوزم سر کولر هست دخترا میگن گرمه روشن باشه ما میگیم سرده خاموش کنید البته اونا ۴ برابر ما هستن حرف ما به جایی نمیرسه.
+
مرسی انشاالله کنکور خودت خوب بشی

(15-10-2022، 0:04)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2022، 23:31)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچی طبق روال دفعه های قبل میخواستم بگم مانگا و انیمه اسمتو دیدی؟
که یادم اومد پرسیدم.
+
و میخواستم اسم و سنتو بپرسم هرچی فکر میکنم یادم نمیاد

~_~
ملیکا ۲۱ 

(14-10-2022، 23:32)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تا حالا فک کنم ۵ یا ۶ بار ازت پرسیدم اینارو هی یادم میره

اخی:>

مرسیی
(15-10-2022، 0:08)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2022، 23:47)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ناراحت شدی؟

(14-10-2022، 23:52)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگ مدرسس((:

بع سلامتی
موفقیت های بیشترت♡
هه راستی دعوا هنوزم سر کولر هست دخترا میگن گرمه روشن باشه ما میگیم سرده خاموش کنید البته اونا ۴ برابر ما هستن حرف ما به جایی نمیرسه.
+

(15-10-2022، 0:04)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
~_~
ملیکا ۲۱ 

نه عزیزم
(15-10-2022، 0:50)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2022، 0:08)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ناراحت شدی؟

+

نه عزیزم

ولی عزیزم حس میکنم که ناراحت شدی عزیزم اینطور نیست عزیزم؟ ها عزیزم؟
قبلا این موقع هم چت میکردیم!!