انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [467]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-10-2022، 21:44)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:44)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01
باشه حالا ناراحت نشو

نشدم ike

ناراحتی برای پوستت خوب نیست
(28-10-2022، 21:43)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:42)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بسپرش به سهند فقط
از زندگی سیرش میکنه 

اون دیگه زن تو شده هیچوقت پیش من نیست |:

متشکرم
از حقم دفاع کنین

حقتو میکنم تو ی جاش Bc3
(28-10-2022، 21:44)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:42)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو ابراز تنفر نکنی کافیه ike

Telegh_01
باشه حالا ناراحت نشو

(28-10-2022، 21:42)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرتو پرت نگو مشکل داره
تازههه خود به خودم لیستای دوستامو پاک میکنهه
از اولم معلوم بود صابر با من مشکل داره):

اونی که برات نوشتم بزار بخونم ببینم خوب شد یا نه
خوندمTelegh_01
واقعا تشکر میکنم از این حجم حوصلهD:
(28-10-2022، 21:45)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:44)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نشدم ike

میدونم
(28-10-2022، 21:46)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
Telegh_01
باشه حالا ناراحت نشو

اونی که برات نوشتم بزار بخونم ببینم خوب شد یا نه
خوندمTelegh_01

به نظرت برم داستان نویسی کودک شانسی دارم Telegh_01
(28-10-2022، 21:45)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:43)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
متشکرم
از حقم دفاع کنین

حقتو میکنم تو ی جاش Bc3

بابت داشتنت خداوند را شاکرم 15
(28-10-2022، 21:46)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:45)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونم

پس لبخند بزن همیشه
(28-10-2022، 21:47)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:46)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوندمTelegh_01

به نظرت برم داستان نویسی کودک شانسی دارم Telegh_01

به نظرم هنرای دیگع ای هم وجود داره که بتونی امتحانشون کنی:>
(28-10-2022، 21:48)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:46)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونم

پس لبخند بزن همیشه

تو ک منو نمیبینی
من همیشه خوشحالم
ی جور نئشه وار
(28-10-2022، 21:20)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2022، 21:11)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا اینجا هم یه دور دیگه مینویسم فشاری شو
شده تا پای حذف کردن اکانتم از اینجا میرم ولی فحش هامو میدم حالا بیا و حرص بزن بی پدر

گور باباش حاجی
کسی که بیاد تو ناشناس فوش بده در پایین ترین و حقیر ترین حالت ممکنه 
مغزتو نجس نکن با فکر کردن بش حیفه Be1

بسی حق ولی خیلی فشاری شد