انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [467]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-10-2022، 21:15)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2022، 21:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کسی بهت گفت به منم بگو شوکولات اون رو من میدم شما دست نکن جیبت.
مقنعه جدیدت راسته است یا هنوزم چپه دوختن؟ Telegh_01

فکر خوبیه، قبوله؛ یدونه بستنی هم بگیر واسه من، میخوام از موقعیت استفاده کنم و می‌دونم به روم نمیاری. D:
راست تر از هرچیزی که تصورشو بکنی :v
تو خبر بیا من برات آیسپک میخرم . اسمشو درست نوشتم؟Telegh_01
+
مبارک باشه
(15-10-2022، 21:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2022، 20:48)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

<<<<<:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/LOVE.jpg

بگو خودت داری با خودت چت میکنی وگرنه فشار گلو منو خفه میکنه
خودم دارم با خودم چت میکنم ( فقط برای اینکه خفه نشی)
(15-10-2022، 21:19)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بگو خودت داری با خودت چت میکنی وگرنه فشار گلو منو خفه میکنه
خودم دارم با خودم چت میکنم ( فقط برای اینکه خفه نشی)

شدم دیگه. ولی خب هیچ وقت نگفتی گپ هایی که با خارجی ها باشه رو از کجا پیدا میکنی
(15-10-2022، 0:08)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(15-10-2022، 0:04)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون که جزو اولین انیمه ها بود دیدم 
ولی مانگا کلا نمیخونم حسش نیست 
~_~
ملیکا ۲۱ 

راجب این نمیتونم نظری بدم ولی میدونم خیلی سخته

تا حالا فک کنم ۵ یا ۶ بار ازت پرسیدم اینارو هی یادم میره

نه فک کنم ۳ ۴ باره
(15-10-2022، 21:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2022، 21:15)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر خوبیه، قبوله؛ یدونه بستنی هم بگیر واسه من، میخوام از موقعیت استفاده کنم و می‌دونم به روم نمیاری. D:
راست تر از هرچیزی که تصورشو بکنی :v
+
مبارک باشه

به به چِگَدَر سخاوتمند v:
نخریدم داشتم D:
(14-10-2022، 22:20)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
× هرگونه بحث سیاسی درباره شرایط موجود و معرفی و پخش ابزار تغییر آی‌پی و وی‌پی‌ان ممنوع است ×

لطفا توی بحث ها و صحبت هاتون به همدیگه احترام بزارید.

بحث سیاسی چرا ممنوع شد؟؟؟

مدت بن شدنش چقدره؟

و اینکه پیام سیاسی رو پاک میکنید یا اینکه میزارید باشه؟
وی پی ان فروشی داریما v:

نت ملیم دور میزنهv:
(15-10-2022، 21:33)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2022، 22:20)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
× هرگونه بحث سیاسی درباره شرایط موجود و معرفی و پخش ابزار تغییر آی‌پی و وی‌پی‌ان ممنوع است ×

لطفا توی بحث ها و صحبت هاتون به همدیگه احترام بزارید.

بحث سیاسی چرا ممنوع شد؟؟؟

مدت بن شدنش چقدره؟

و اینکه پیام سیاسی رو پاک میکنید یا اینکه میزارید باشه؟

پاک میشه
(15-10-2022، 21:36)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وی پی ان فروشی داریما v:

نت ملیم دور میزنهv:

کاش پیام هاشون رو پاک نمیکردی میدونستم چیا گفتن
(15-10-2022، 21:21)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2022، 0:08)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تا حالا فک کنم ۵ یا ۶ بار ازت پرسیدم اینارو هی یادم میره

نه فک کنم ۳ ۴ باره

خوبه Telegh_54Telegh_01 جای امیدواری داره

(15-10-2022، 21:25)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2022، 21:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+
مبارک باشه

به به چِگَدَر سخاوتمند v:
نخریدم داشتم D:
لذت ببر از این همه لاکچری بودن=)
+
بمونه برات.__.