انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [467]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-10-2022، 0:37)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2022، 0:35)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه ربطی به خواستگاری داشت.
مگه بابای پولدار همه چیزه؟
بابای پولداری که خسیس نباشه و حسابی به دامادش برسه همه چیزه

خب منظور همونه
اگه پولدار باشه ولی پول نده در اصل چیزی نداره پس نبود مساوی عدم است

منطقیه
(21-10-2022، 15:54)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-10-2022، 14:25)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعد عمری..‌‌.
 Telegh_00
خوش امدی

Sleepy ممنوننننن

چرا اخه ؟
باز چکار کردین؟
کسیو جا انداختم ؟
خدایی حسام چکار کردی که محرومیت ۳ ماه واست خورده vahidrk

مبارکه ** Blush
میگم مِدی از اونایی که محرومن خبر داری چه اتفاقی افتاده؟

(23-10-2022، 0:38)Sirvan10_a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/20221021-193747.jpg

Bb4

خدایی ۲۶ ساعت یا اشتباه متوجه شدم؟

(23-10-2022، 21:36)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/1666550023567-profile.jpg
تولدمه
عه شدی ۲۰ سال مبارکا پسر جان ^^
(25-10-2022، 10:34)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چرا اخه ؟
باز چکار کردین؟
کسیو جا انداختم ؟

مبارکه **  Blush

(23-10-2022، 0:38)Sirvan10_a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
http://dl.akskhor.ir/uploads1/20221021-193747.jpg

Bb4

(23-10-2022، 21:36)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
http://dl.akskhor.ir/uploads1/1666550023567-profile.jpg
تولدمه

مرسی
+
مرسی
+
من خواب بودم بن شدن
ای‌ بابا :/
مریض‌ شدم :|
اندازه ی گونی برنج فین دارم :|
چرا شقایق ها+حسام بن شدن؟
(25-10-2022، 11:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2022، 10:34)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چرا اخه ؟
باز چکار کردین؟
کسیو جا انداختم ؟

مبارکه **  Blush

مرسی
+
مرسی
+
من خواب بودم بن شدن

:}}

اها
من یادمه صبح ی ارسال زدم اینجا
نوشتم خدایا
کو ارسالمTelegh_59Telegh_01
(23-10-2022، 19:33)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2022، 17:24)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه ستون

انونی تون نوتفیکشن داد سرور گیمیگ رو درست کرده

گیمر که نیستم ولی باشه

آقای ناظم
دنبال دعوا نیستم بیکارم نیستم بحث کنم
الان برام جا سواله ک یه ارسال معمولی چرا پاک شده
ایموجی خالیم نبود ک بگیم اسپمه
حس نمیکنی یکم زیاده روی می‌کنی ؟