انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [467]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-10-2022، 18:55)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2022، 18:13)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
متانم متانم

نمیتانی
اگه تانستی بهت تیتاپ‌ و ساندیس مدم

خودت بخور
(25-10-2022، 19:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2022، 18:51)Âɴɢ℮ℓ Evιℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باز که زدین چند نفرو ترور کردین

انجل اویل آرمین پس کوچولو آقا چی شد کجایی تو؟

متوجه میشم چی میگی ولی نمیفهمم.
(22-10-2022، 17:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-10-2022، 16:49)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگفتی از ی پیجه خریدی آیدیشونم یادت نیست Be1

نه
اکانتش مفتی بود
فقط‌ چون اکسپرس V P N خوبی بود اومدم بپرسم راهی حلی داره یا نه

اینو فهمیدم
ی چی دیگه گفتم
بیخیالش 
اصن اگه سهم تو بود نمیرفتTelegh_01
الان لابد بابت حرف زدن هم بن میکنین
بد امیرحسین پیوندتون داده ها :v
موقعی‌ که تو موز بودی طرف مدیر بوده
فقط قر قره کردن بلدی :vvvvV
(25-10-2022، 19:31)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان لابد بابت حرف زدن هم بن میکنین

پروفت عکس دختر پسره؟Telegh_26 الآن دیدم
(25-10-2022، 19:18)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2022، 19:10)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید از کی تا حالا بخاطر شوخی کردن مدیرا حق بن کردن دارن؟ خود صابر هم بهم گفت که کار اشتباهی کرده و گفت از این به بعدم اگه چیزی پیش بیاد بریم به خودش بگیم تا برخورد کنه.. دیگه ببین چیکار کردین که داد صابر هم دراومده

بین شوخی و توهین یه مرز باریکه. صادقانه بگو ، حرفای دیشب بچها شوخی بود؟
سهند من نمیدونم چی بینتون گذشته یا چه اتفاقی افتاده، ولی چیزی که من دیدم و خوندم توهین بود
کی از شوخی بدش میاد؟ مگه کم شوخی کردیم تا حالا که انقد دور از ذهن باشه و به خاطرش اخطار بدیم؟ مگه اسیر گرفتیم؟
بهش بگو تو که نمیدونی غلط میکنی نظر میدی
با تشکر :Đęąđ.ğïřł

شقایق زبونش بستس گفت بگم بهت15
(25-10-2022، 19:38)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2022، 19:28)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ریدمم پاک میشهfishing
ریدم ک بدنیس fishingینی دشویی دو کردم ی چیز طبیعیهfishing

اینا به کنار
تو چرا میگی خدایا نوشتم؟ Telegh_01
خدایا ی جا دیگه بود تو گروه گفته بودم
25r3025r3025r3025r30
تو خیابون بودم حواسم نبود25r30

ول کن سوتیارو بحث چیز دیگسfishingاز اصل قضیه خارج نشیمfishing25r30

چرا همه جا سوتی میدمTelegh_44
سلام
دعوا نکنید 
من بارها گفتم برکنارم کنن ، منتهی برکنار نمیکنن ..
الانم حتی گفتم
جلو رییس دانشگاه سوتی دادم اینجا ک چیزی نیسBe5