انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [467]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-12-2022، 0:35)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-12-2022، 17:56)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر کوچولو اید کلاس چندمید؟

نوشتم دوازدهم دیگه Confused
سال اخریم

(09-12-2022، 18:23)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دخترک خوبی؟
صرفا جهت اینکه این محوطه زیادی برام آشناس میپرسم:]
اهل کجایی؟
سلام ممنون شما خوبی ؟
خیلی مدرسه ها شبیه همن عادیه
من تهرانم شهریار

ممنون جواب مناسبی نبود ، ولی پذیرفتیم :]
درست ^^
اها

(10-12-2022، 8:55)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-12-2022، 0:35)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سال اخریم

سلام ممنون شما خوبی ؟
من تهرانم شهریار
قبلا دوازدهمی ها بزرگ تر نبودن؟Telegh_01
موفق باشی تو کنکور

زیادی تیر برقی که بقیه رو کوچولو میبینی
(11-12-2022، 14:02)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سال اخریم

سلام ممنون شما خوبی ؟
من تهرانم شهریار

درست ^^
اها

خواهش میکنم
جواب درستی بود چون بیشتر از این میشد خیابون و کوچه و پلاک خونمون
و من گفتن محل دقیق زندگیمو اونم توی فضای عمومی مناسب نمیبینم
(11-12-2022، 14:02)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سال اخریم

سلام ممنون شما خوبی ؟
من تهرانم شهریار

درست ^^
اها

(10-12-2022، 8:55)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قبلا دوازدهمی ها بزرگ تر نبودن؟Telegh_01
موفق باشی تو کنکور

زیادی تیر برقی که بقیه رو کوچولو میبینی
دیگه وقتی رفتم دانشگاه دیدم تیر برق که چه عرض کنم نهالم نیستم یه قد بلند هایی اینجا هستند که نگو.
روزای خسته کننده...
خون بخورید
پیچیده بدبختی :///////
ولی ما جذب میشیم مث بکلمپکس
دیگه لیست شکلکام پاسخگو نیست
یکی پیام بده اطلاعیه بیاد
(12-12-2022، 20:49)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پیام
سگ درون این زندگی آن زندگی و بقیه زندگی ها
(12-12-2022، 21:37)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2022، 20:49)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پیام

سپاس crying