انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [467]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-11-2022، 20:01)²σηуa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخی (((: 2012 کی الان کی . نوستالژییی

کسی هست اینجا ²σηу یا ◄Iяαи► رو بشناسه؟

:/ فک کنم من بشناسمت
(22-11-2022، 21:24)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2022، 20:01)²σηуa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخی (((: 2012 کی الان کی . نوستالژییی

کسی هست اینجا ²σηу یا ◄Iяαи► رو بشناسه؟

اره اره میشناسی من تورو یادمه
(22-11-2022، 21:27)²σηуa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2022، 21:24)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

:| یادمه اینجا اوکی شده بودیم لاین ام باهم حرف میزدیم
عصاب شخمی بودی فحش میدادی به همه ((:
(22-11-2022، 20:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2022، 19:49)TinaMk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وای نه بابا تا ۱۰/۱۱سال اینده قصدشو ندارم(:
اتفاقااا دانشگاه خیلی بهتر از دبیرستانه که ،شاید هنوز یخت باز نشده
Telegh_01 شوخی کردم
+
تبخیر شدم فکر کنم دیگه.
خیلی لوس و بچه ننه هستند از این بدم میاد فاز بچه های خرخون و اون پاچه خوارای کلاس هست دقیقا انگار همشون از اونا بودن

عه کجاست دانشگات
(22-11-2022، 21:32)TinaMk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2022، 20:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01 شوخی کردم
+
تبخیر شدم فکر کنم دیگه.
خیلی لوس و بچه ننه هستند از این بدم میاد فاز بچه های خرخون و اون پاچه خوارای کلاس هست دقیقا انگار همشون از اونا بودن

عه کجاست دانشگات

حکیم
(22-11-2022، 21:32)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2022، 21:27)²σηуa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من لاین داشتم؟ /:
دومی رو تایید میکنم نوجوان عصبی بودم pou
اسمت جی بود؟ اینجا چکار میکنی هنوز
(22-11-2022، 21:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2022، 21:32)TinaMk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه کجاست دانشگات

حکیم

نمیدونم کجاست
مختلطه؟
(22-11-2022، 22:02)TinaMk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2022، 21:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حکیم

نمیدونم کجاست
مختلطه؟

دانشگاه حکیم سبزواری
+
آره ۳۵ تا دختر ۱۰ تا پسریم =/
(22-11-2022، 21:47)²σηуa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2022، 21:32)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من لاین داشتم؟ /:
دومی رو تایید میکنم نوجوان عصبی بودم pou
اسمت جی بود؟ اینجا چکار میکنی هنوز

به تو مربوط نیست دیگه :/
(22-11-2022، 12:50)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2022، 0:05)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان چقد قشنگه دیگ نمیشناسینم،
سلام غریبه ای میباشم:^

به روی ماهت قشنگ :}
خوبی دختر خوب؟
چ خبر؟
اوضاع و احوال خوبه؟
درس؟

سلام عزیزم
مرسی شما خوبین؟
سلامتی شما چه خبر؟((((:
عاره میدونی خیلی خوبه اصن'-'