بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی برای افتخار سلحشوران for honor اندروید انلاین  

بازی برای افتخار سلحشوران for honor اندروید انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.5  (تعداد 8)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی برای افتخار سلحشوران for honor اندروید انلاین این هنوز هم آزاردهنده بازی انلاین برای افتخار سلحشوران for honor کامپیوتر آیفون است، به خصوص برای تازه واردها، و دائماً صبر بازیکنان باتجربه را نیز به چالش می کشد. هیچ راهی برای پیروزی بدون توجه به گارد دشمن و تغییر ضربات خود وجود ندارد. برای من عادی بود، تحت یک حمله بی امان، گرفتار ذهنیت تجارت ضربه ای، که بلیط یک طرفه برای شکست است. یک رویکرد اصلی بلوک و حمله فقط در برابر هیچ کس به جز قهرمانان سطح پایین مشابه مؤثر نیست. حرکت غیرقابل قفل جنگنده شما این است و بتوانید از آن استفاده کنید.
شخصیت دوربردی مانند سامورایی که احتمالاً کمترین سلامتی را در بین

بازی برای افتخار سلحشوران for honor

دارد، کسی را پیدا می‌کند که از روش مسدود کردن معمولی استفاده می‌کند. هیچ شکار غیرقانونی از مبارزات ربات وجود نداشت، حتی در مواردی که هوش مصنوعی در هر راند آهنگ قابل پیش بینی داشت. یا مهارت های شما و مبارز، یا گوشت هستید. اگر این تعهد را ندارید، خسته کننده خواهد بود. همچنین باید بدانید که سایر کلاس‌های قابل بازگشایی چه هستند و وقتی آن نماد خطر قرمز را می‌بینید، بدانید که چگونه از سر راه خارج شوید.
تیپ ها تمام تلاش خود را می کنند تا تاکتیک های مختلف بازی برای افتخار سلحشوران for honor اندروید را تشویق کنند، اما اینجاست که بیشتر به یک تیرانداز محبوب شباهت دارد تا یک بازی مبارزه ای. اهداف شکسته می شوند تا ابتدا تعداد زیادی از افراد تیم را بکشند، که معمولاً به همه چیز رسیدگی می کند. من از بسیار لذت بردم. این نوع ضبط و کنترل شاهد تجمعات عالی هم توسط تیم من و هم علیه آن بود. و مبارزه چهار در برابر چهار (با خوراک توپ های هوش مصنوعی برای هر دو طرف) بزرگ ترین نقص For Honor را نیز خنثی کرد: درگیر شدن با هم تیمی ضعیف تر.
این حالت نزاع (تیم‌های دو نفره) را به طور موثری به یک بازی برای کشیدن اولین خون بازی برای افتخار سلحشوران for honor برای کامپیوتر تبدیل می‌کند، زیرا دفع دو دشمن انسانی به صورت متوالی یا هماهنگ تقریباً بیش از حد نیاز دارد. با این اوصاف، من رفتارهای جوانمردانه زیادی دیدم، مانند اینکه یک هم تیمی به شریک خود اجازه کشتن را داد (یا به من اجازه داد تا من را بکشم) به جای اینکه با جنگجوی باقیمانده بجنگد. حتی در هنگام شکست، دیدن یک جامعه که نه تنها با روح، بلکه با معنای عنوانش بازی می کند، جذاب بود.
انگشت شست روی ترازو برای مبتدیان را می توان در چیزی به نام "انتقام" بازی برای افتخار سلحشوران for honor اندروید یافت، یک حالت پیشرفته که در آن یک جنگنده آسیب بیشتری وارد می کند و دفاع بهتری دارد. پس از پر شدن متر در دسترس می شود و متر با مسدود کردن حملات پر می شود. بنابراین بازیکنی که در آن عنصر اصلی خوب است و به اندازه کافی نظم و انضباط دارد که بتواند همه چیز را ضدحمله نکند، همچنان گزینه رالی دارد.

بازی برای افتخار سلحشوران for honor اندروید انلاین
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk