انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 247))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من عکس آوتارمو پیدا نمی کنــم تو عکسام cry girl
(20-07-2015، 10:40)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 10:39)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 10:35)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 10:34)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تـرادف: Rolleyes Shy

تضــآد: cry2 25r30

تضمــن: 999 grou

عمو مشقاتو داری مینوسی؟ =)

نـه دآرم مشقـآی تورو مینویسم ._.

.-. 

با بزرگ ترت درست صحبت کن -___________-!
چطــوری فرزندم ؟؟!!|:
(20-07-2015، 10:42)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 10:40)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 10:39)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 10:35)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 10:34)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تـرادف: Rolleyes Shy

تضــآد: cry2 25r30

تضمــن: 999 grou

.-. 

چطــوری فرزندم ؟؟!!|:
تو فرزند منی .-.!

دیشب با خواهرت صحبت میکردم ._.
وای شناسنامه عکس دارمو اوردن 25r30 25r30
نقل قول: فرید: وآی دختره تورو خدا ولم کن ، خواهش می کنم ، کممممممک 
خخ
____

وآی وآلآ این سوید و اتریش آلمان اینا ب نظر من خیلی بهترع :|||
من خانواده پدریم خیلیاشون رفتن آلمان البته بعضیاشونم کانادا بودن مث عموم !!
ولی خُ مادریم اغلب میرن کانادا مث دایی و خاله و اینا ...
ولی کلا تا حالا کل فک و فامیلی ک داشتیم فقد یا رفتن کانادا یا آمریکا یا آلمان
مگه این 3 تا کشور چ خبره؟!
اره! هههههههههههه. (مکالمه ی چندانی نبود ، فقط فرار کردم!)

--------------------

اخه هرکدومشون امتیاز هایی دارن. یکم تحقیق کنی متوجه میشی. زندگی توی هرکدومشون واقعا میتونه متفاوت باشه
(20-07-2015، 10:33)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 10:30)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نَ بآو باس 4 سال بشینم تو کانادا پشت سر هم
مگه من الاغم ..
ی روز رفتم تو دبیرستانشون با دختر عموم ک اونجاس داشتم بالا میوردم !!
ماشالا هیکل همشون قد فیل !
اونوقت عقلشون اندازه بچه پنجم دبستان بود اَه اَه  ..
ولی خو اگه بخوام برم 2 سال دگ میرم واسه اقامت !!

اره بذا یکم بزرگتر شی بعد برو(:
البته بعید میدونم بهدام دووم بیاری 25r30

اصن حالم بهم خورد ازون جا هیچکس کاری ب کار کسی نداشت
انقد همه میرن کانادا تو مدرسشون فقد 1 کانادایی اصل بود ک اسمشم MATTHEW بود 
(20-07-2015، 10:34)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
هه چرا هرکی میره خارج میره اقامت کانادا رو میگیره :|
والا تو فامیل ها و آشنایان من که این طور نی. اونایی که رفتن بیشتر رفتن کشور های اروپایی. مثله سوید و یا اتریش و آلمان و اوکراین و این جور کشور ها

جدن ؟ :|
برای ما همه میرن کانادا !
یکی هم که رفته بود اسپانیا قراره تا ماه اینده بره کانادا :|
من فک کنم فامیل بیشتر کانادا داشته باشم تا ایران و تهران !!
(20-07-2015، 10:43)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وای شناسنامه عکس دارمو اوردن 25r30 25r30

تو هم مثله من شبیه بزی شدی که تارش کردن؟  Big Grin
(20-07-2015، 10:42)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 10:42)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

.-. 

چطــوری فرزندم ؟؟!!|:
تو فرزند منی .-.!

بـه خـواهـرم چی میگفتی؟؟!!
(20-07-2015، 10:46)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 10:42)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

.-. 

چطــوری فرزندم ؟؟!!|:
تو فرزند منی .-.!

بـه خـواهـرم چی میگفتی؟؟!!
خصوصیه ._. 
فضولی نکن -_-