انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 247))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-07-2015، 16:39)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 16:36)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 16:35)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 16:28)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 16:23)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخ سرمـ .__. >_< !

به درک :>
جیغغغ به من توهین کردی ؟ >_<

اصن میدونی وجود من تو تیم مدیریت یعنی چی ؟ >_<

یعنی مدیریت ._.

جمله رو حال کردی ؟ :>>>

(20-07-2015، 16:29)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غَزَل دُختر خوبیست بیــن کسانی کهـ در اینجا حاضرن! ._.
غَزل بیا بریــم یه دَست شِل بازی کُنیــم وَسط بازی فرار نکن باختی ناراحت نشو+ ►قوانین بازی««

آفرین پسرمـ ^_^
بیا بغلم +--(^_^)--+
امیر بیا یکم از این یاد بگیر ._.

نه نه :|

میخوامـ برم پزشکی رو بترکونم ! ._.

برو بچه جان ._.!

به عمو صابر ُ عرفان میگم ! >_< 

دقت کردین من چقدر عمو دارم ؟ ._.

(20-07-2015، 16:39)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 16:35)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 16:28)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 16:23)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخ سرمـ .__. >_< !

به درک :>
جیغغغ به من توهین کردی ؟ >_<

اصن میدونی وجود من تو تیم مدیریت یعنی چی ؟ >_<

یعنی مدیریت ._.

جمله رو حال کردی ؟ :>>>

(20-07-2015، 16:29)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غَزَل دُختر خوبیست بیــن کسانی کهـ در اینجا حاضرن! ._.
غَزل بیا بریــم یه دَست شِل بازی کُنیــم وَسط بازی فرار نکن باختی ناراحت نشو+ ►قوانین بازی««

آفرین پسرمـ ^_^
بیا بغلم +--(^_^)--+
امیر بیا یکم از این یاد بگیر ._.

نه نه :|

میخوامـ برم پزشکی رو بترکونم ! ._.
خوب کهـ چهـ عَرض کُنمـ دَر واقع قابل توصیف نیستی از بَس دُختر بسیـار +خانومی+ هَستی (:
حالا میای شِل؟ (:

من و مسخره نکن ! ._.

ارسالام رسید به 

3300

میام ._.
مَسخرهـ نکردم راست گُفتمـ ._. تازهـ باید خوش حال باشی یهـ نفر دارهـ اَزَت تعریف میکنهـ ._.
میخوای مَن ارسالتو 50000 کُنم ازش عکس بگیرم برات بفرستم میدونی کهـ میتونمـ (: بعدش تا سهـ روز باس بیای شِل با شروطی کهـ گُفتم! .-.
به به مرضیهجووون

پس از سالها

خوبی خوشی سلامتی

دالی موشک بازی می کنی شما
(20-07-2015، 16:44)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود 

یاد بگیرید ._.

این بچم از همه گُل تره ! ._.
(20-07-2015، 16:46)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 16:44)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود 

یاد بگیرید ._.

این بچم از همه گُل تره ! ._.

مگه چی شده ؟Smile)
(20-07-2015، 16:45)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 16:43)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 16:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 16:41)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســـلـآمـ ..

ماهی ._.

چه مشکی با کامل گفتن اسم دارید نمیدونم =| D:

غزل ._.

چطوری؟

_

مرسی مرضیه.. (:
خوبم ._.

تو خوبی ؟ ._.
آره..
دوستان شما یی ک نویسنده متخصصین

من از ی بیشعوری شکایت دارم

جدی

شوخی نمی کنم

هر کی می تونه طرف بن کنه

بیاد بگه

همش دارم

فششاشو گزارش می کنم

دیگه نمی شه

هر کی کمک مز کنه بگه

لدفا
من باید برم 
:'(
ساعتای ۱۱ اینا میام 
بدرود همگی
بعضیا هنوز نفهمیدن وقتی میخوان این شکلو دربیارن باید از این طرف باشهـ ^_^ »(:« برعکسش میشهـ ایــن Smile 
(20-07-2015، 16:49)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان شما یی ک نویسنده متخصصین

من از ی بیشعوری شکایت دارم

جدی

شوخی نمی کنم

هر کی می تونه طرف بن کنه

بیاد بگه

همش دارم

فششاشو گزارش می کنم

دیگه نمی شه

هر کی کمک مز کنه بگه

لدفا