انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 247))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-07-2015، 15:12)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 15:09)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 15:07)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 15:04)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 15:00)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدیر بودی جوونیات

آره .. ):

(21-07-2015، 15:01)V I D A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو صبايييي
آره ..

من آرینم اگه یادت باشه
آریا چطوره
خوبه سلام میرسونه .. :|||
فقد من نمیدونم چرا همه از من حال آریارو میپرسن :|||
ببین همه ها :|||
همه تا منو میبینن حال آریا رو می پرسن عجیبا غریبا :||
من اول با تو دوس شدم بعد اون البته
انجمن داغونه رو هنو داره؟ 
هنو میزنید تو سر و کله هم؟ 
در مورد انجمن خبر ندارم !!
آره همین دیشب داشتیم کشتی می گرفتیم :|  Dodgy
(21-07-2015، 15:13)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیتونممممم ≥.≤

ی اسکیرین بگیرید منم ستاره هارو ببینَم‍ ._.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Starss.png
(21-07-2015، 15:14)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 15:12)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ستاره ها عوض شد ._.!

دست ایمان (وانتون) و صابر درد نکنه.

بلی .-.!
نقل قول: کدوم ادمی واسه دختربازی میره پاساژ؟:|
واسه قرار میری کوروش خدایی؟:|
اصن اوضاشون داغونه..
اقا نرید 
برا تفریح برید اب و اتش ..
پاتوقه ..
والا! یا پارک جمشیدیه!
البته من صد در صد طرفدار توچال هستم! زنده باد بچه هایی که میرن توچال برا قرار و تفریح

نقل قول: دوستدار هوای پاکی یا کلا عشقی میری؟
باشه فک میکنم (:
اول از همه اینکه ارزونه!
دوم اینکه خبری از ترافیک نی و سریعه!
سوم اینکه هوا هم کثیف نمیشه!
(21-07-2015، 15:10)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 15:08)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: یکی ماشین بیاره بریم تره بار کردستان خرید ._.

خیابون فتحی شقاقی خوبه که ._. سرش فک کنم یه جایی بود .. :|
اینجاها کدوم گوریه آخه؟

تهران خدایی فقط تجریش (به سمت بالا) و غرب تهران (سمت پارک ارم یا برج میلاد). بقیش مسخره هست. البته خیابون پاسداران (شمالی) هم خوبه واسه دور دور و خوشگذرونی.

کافه هم می خواید برید فقط یا شمال تهران (اگه پولدارید) و یا سمت چهار راه ولیعصر

یوسف آباد بهترین جاس ._. بیا بریم ._. من عاشقه اونجام ._.

کافه من و ما ._. در مجاورت اتوبان حقّانی .. :| خیلی خوبه .. :>
بسی خوش سلیقه ای :>
کلا پرچم بالاست :|
منم دخترخاله همسن و سال داشتم طبقه پایین دهنشو صاف میکردم =]
واسه اقدام بعدی ؛ باید تعداد ستاره های نویسنده ها هم مثل ستاره های مدیرا یه تعداد ثابت داشته باشه ..
بچه ها من برم صابر کارم داره

بدرود
(21-07-2015، 15:18)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واسه اقدام بعدی ؛ باید تعداد ستاره های نویسنده ها هم مثل ستاره های مدیرا یه تعداد ثابت داشته باشه ..

این خوبه =)
به به ستاره هام ك از حالت زشت قبلي در اومدن