انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 247))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-07-2015، 10:41)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 10:34)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 10:31)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دارم._.
مگه ازت میترسم -__-!

مث بُــز ازم میتـرسـی:>
_
سلـآم به همـونی که الان اومد.-.
__
آهنــــگ ^__^

مدی^_^
اسمم خط خوردس؟=|
ی لحظه اومدم فلش دیدم گفته شما محرومید:|

نـه درستــه .-.
بـاهــات شـوخـی کرده .-.
_
یعنی مخ این بشر ._.

خب تو اگه محروم بودی میتونستی بیای گفتگو -_-!
(21-07-2015، 10:42)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یهـ سؤآل ذِهــن بیکار منو دَرگیــر کَردهـ..!
چــرا بعضی اَز دُخترا میخوان پِــسر باشن؟ :|
بعضیا گُفتن بخاطر شخصیت بالای پِسر <: چند تا از مُدیرا اینو گفتن تو یهـ موضوعی..
نَظَر دُخترا چیهـ؟
پسرا نظر شما چیشهـ (:▼؟

|:
پسرا ازادن اما دخترا نه خیلی-_-
(21-07-2015، 10:45)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی مخ این بشر ._.

خب تو اگهمحروم بودی میتونستی بیای گفتگو -_-!

تو یکی بد حرف نزن با دُخترم که یه روزه برکنارت میکنم !

واسه چند نفر این اتفاق تا الان افتاده .. ! ._.
(21-07-2015، 10:45)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی مخ این بشر ._.

|=
به خدااااااااااااااا اومدم فلش گفته شما محرومید و دسترسی ندارین ب چیزی و اگ مشکلیی دارین با مدیرسایت تماس بگیرین|:
به خداااااااااااا>.<
بعدِ ی دقیقه بعد رفتم ی صفحه بعد دیدم اومد|:
هنگیدم |:

(21-07-2015، 10:47)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
یعنی مخ این بشر ._.

تو یکی بد حرف نزن با دُخترم که یه روزه برکنارت میکنم !

واسه چند نفر این اتفاق تا الان افتاده .. ! ._.

عشقولی ._.*
(21-07-2015، 10:47)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
یعنی مخ این بشر ._.

|=
به خدااااااااااااااا اومدم فلش گفته شما محرومید و دسترسی ندارین ب چیزی و اگ مشکلیی دارین با مدیرسایت تماس بگیرین|:
به خداااااااااااا>.<
هنگیدم |:

دلیلم نداشت ؟ 
:|
غزل حرف نزن ._.!
-----------------

پیش میاد .-.
رتبه ی لعنتی! شهید بهشتی قبول نمیشم! 4 هزار  :rum:
(21-07-2015، 10:45)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 10:42)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یهـ سؤآل ذِهــن بیکار منو دَرگیــر کَردهـ..!
چــرا بعضی اَز دُخترا میخوان پِــسر باشن؟ :|
بعضیا گُفتن بخاطر شخصیت بالای پِسر <: چند تا از مُدیرا اینو گفتن تو یهـ موضوعی..
نَظَر دُخترا چیهـ؟
پسرا نظر شما چیشهـ (:▼؟

|:
پسرا ازادن اما دخترا نه خیلی-_-
من منتظر جوابای تیکه دار پسرام <:
شما آزادی داریــن تو فلش هرکاری میخواین میکنین!
دُخترام دُخترای قدیـمـ ! .-.
(21-07-2015، 10:48)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 10:47)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
یعنی مخ این بشر ._.

|=
به خداااااااااااا>.<
هنگیدم |:

دلیلم نداشت ؟ 
:|

نه نداشت |=