انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 247))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-07-2015، 3:07)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 3:06)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 3:05)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کلّن شبا نمیخوابم
من ساعت بدنم رو برزیل تنظیمه -__-

واسه من کلا قاطیه :|

خواب و استراحت من بعضی وقتا کلّن نیست 
میره با دوستاش دور دور 

(18-07-2015، 3:07)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان احساس قهرمان بود بش دست داده
از اون سکو هام بیارم ؟>؟؟

بیار اگه راس میگی >____<
بیاhttp://dl.akskhor.ir/uploads1/4387.jpg
حال نداشتم دنبال خوخشگل تر بگردم
رفتین ؟ /:

:|

میترسمـ .-.
(18-07-2015، 3:11)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 3:07)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان احساس قهرمان بود بش دست داده
از اون سکو هام بیارم ؟>؟؟

تو فعلا رو تایپ کردن کار کن. بیشتر پستات نامفهومه!

مچکرر .-. خوب یادم میره قبل ارسال چک کنم
(18-07-2015، 3:10)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برم لالا!

بدرود و  خدانگهدار

بدرود
خدانگهدار
goodbye
وداعا
сбогом
再见
再見
さようなら
(18-07-2015، 3:13)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رفتین ؟ /:

میترسمـ .-.

خخ مگه تو هالی؟
اتاق بدتره یا هال؟(از لحاظ ترسناکی>_<)

(18-07-2015، 3:15)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 3:10)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برم لالا!

بدرود و  خدانگهدار

بدرود
خدانگهدار
goodbye
وداعا
сбогом
再见
再見
さようなら
:N56:
(18-07-2015، 3:13)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رفتین ؟ /:

میترسمـ .-.

ن خیر
هنو هستیم در خدمتتون
من نمیخوام برم تازه خوشم اومده از گ.آ
(18-07-2015، 3:16)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 3:13)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رفتین ؟ /:

میترسمـ .-.

خخ مگه تو هالی؟

صُباهال امن ِ اما شبا بنظرمـ اتاق امن تره ! :|

توی هال دقیقا کنار بالکن ..

یه صداهایی از بیرون میاد ! S:
(18-07-2015، 3:16)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
رفتین ؟ /:

میترسمـ .-.

خخ مگه تو هالی؟

(18-07-2015، 3:15)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
برم لالا!

بدرود و  خدانگهدار

بدرود
خدانگهدار
goodbye
وداعا
сбогом
再见
再見
さようなら

چیه ؟
8 بار خدافظی کردم دیگ
ولی ب مدل ها و زبان های مختلف

(18-07-2015، 3:18)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
رفتین ؟ /:

میترسمـ .-.

خخ مگه تو هالی؟

صُباهال امن ِ اما شبا بنظرمـ اتاق امن تره ! :|

توی هال دقیقا کنار بالکن ..

یه صداهایی از بیرون میاد ! S:

غزل ی چیزی بگم ؟ .-.
(18-07-2015، 3:18)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
رفتین ؟ /:

میترسمـ .-.

خخ مگه تو هالی؟

[ -> ]
[ -> ]
برم لالا!

بدرود و  خدانگهدار

بدرود
خدانگهدار
goodbye
وداعا
сбогом
再见
再見
さようなら