انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 247))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-07-2015، 22:28)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید اهورا رتبه هاتونو بگید  Big Grin

4هزار
(21-07-2015، 22:27)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ما ایرانی ها همیشه اشتباهات و غلط های خودمون میندازیم گردن اسلام و خدا اینا...!!
شاید مشکلات زندگی شما مربوط به مملکتی باشه که توش زندگی میکنی نه خدا!!
بهتر بگیم: خودمون! تک تکمون! به امضام دقت کن.

نقل قول:
یعنی انقدر پآ دوست داری ؟ :|||
داستان داره. بیمار نیستم! باور کن. دیدی بعضی ها مثلا براشون چشم یا ابرو و مثلا بینی مهم هست؟ برای من از همه بیشتر لب و خنده و پای ظاهر طرف مهم هست.

اما خب بیماریه هاا
(21-07-2015، 22:21)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 22:21)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 22:18)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 22:16)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 22:11)VollEy BaLL PlayEr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه دختر بچه که هنوز چهارده سالش کامل نشده به این نتیجه رسیده که خدا رو قبول نداره  14k  :183:

14 سال اولا سن کمی نیست .. یه جورایی مرز بین کودکی و بزرگ شدنه :|
دوما خدا قبول نداشتن بخاطر مشکلات زندگیه .. منم خدا رو گاهی قبول ندارم و با خودم میگم چرا دل بستی به خدایی که وجود نداره ..
خب اون طفلی هم الان همین حس رو داره .. باهاش حرف بزن و بهش محبت های خدا رو نشون بده :|
این سن خیلی حساسه .. اگه تفکراتش اشتباه بشن دیگه درست بشو نیس ..

به نظرم دشواری های زندگی دلیل اصلا خوبی نیست
چرا خوب نباشه ؟ 
دشواری های زندگی مهم ترین دلیل تغییر عقاید ادم هاست .. حالا این دشواری ها میتونه مسائل عشقی باشه ، میتونه مشکلات مالی ، خانوادگی و اخلاقی باشه ، میتونه خیلی چیزا باشه .
به نظرت مشکلات زندگی پس دلیل خوبی برای  کشیدن سیگار و مواد مخدر و خودکشی هستش نه ؟ 

اگه خیلی زیاد و غیر قابل توقف باشن بله !
البته من در رابطه با خودکشی و اینجور کارا نظری ندارم اینایی هم که میگم حقیقت های روزمره هستن ولی خب به شخصه اگه تحت شرایط فوق باشم ، خودکشی رو انتخاب میکنم .
(21-07-2015، 22:27)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ما ایرانی ها همیشه اشتباهات و غلط های خودمون میندازیم گردن اسلام و خدا اینا...!!
شاید مشکلات زندگی شما مربوط به مملکتی باشه که توش زندگی میکنی نه خدا!!
بهتر بگیم: خودمون! تک تکمون! به امضام دقت کن.

نقل قول:
یعنی انقدر پآ دوست داری ؟ :|||
داستان داره. بیمار نیستم! باور کن. دیدی بعضی ها مثلا براشون چشم یا ابرو و مثلا بینی مهم هست؟ برای من از همه بیشتر لب و خنده و پای ظاهر طرف مهم هست.
من کی گفتم بیماری ؟ .__. ؟

آره برای آرینمـ این چیزا مهمـ ِ ! ._.
(21-07-2015، 22:29)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 22:26)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 22:24)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 22:23)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا ایا شماره دادن به یک دختر جلو مامانش درسته ._.‎:|‎؟

حرام است حرام Big Grin !

+

مدینه اگه ب گوش بالا بالاها برسه شک نکن سنگسار میشی (;
من هی میخوام دست از این کار بردارم ‎:|‎
خودشون کُخ میریزن-__-!
مگه مجبوری ب هر دختری ک بت نخ میده پا بدی؟ Big Grin
خُب خوشگل بود ._.‎=)‎
فرید بیا خصوصی ._.
نقل قول:
اما خب بیماریه هاا
بهش میگن فتیش (علاقه ی خاصی به صورت ناخودآگاه به چیزی). بیماری نیست. مثلا ممکنه یکی به شکل انگشت های پای جنس مخالف علاقه داشته باشه! باور کن!  :hiccp:

نقل قول: من کی گفتم بیماری ؟ .__. ؟

آره برای آرینمـ این چیزا مهمـ ِ ! ._.
کدوم آرین؟
(21-07-2015، 22:31)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید بیا خصوصی ._.

فریـد بـرو خصوصیـش تا مختـو بـزنه .-.
دنات .. :

خوب بیشتر مادرا از خداشونه که دخترشون ُ شوور بدن ! ._.

همین فامیل ما .. دخترش 18 سالشم نشده .. اولین خواستگار دادن رف ((: !

این فیلمه برگریزان ُ میبینی :| ؟

دختره لیلا با نامزد دومش دعواش شده بود .. مادره هنوز گیر میداد به دختره میگفت تلفناشو ج بده شاید میخواد برگرده ! :|||
(21-07-2015، 22:28)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: همش ک ب مطالعه نیست عزیز من..
کتابم افکار ی نویسندست ک در قالب بازی با کلمات به ما ارائه داده
من اومدم ی امار جزیی رو گفتم .. ی چیز کلی (:
ولی ب این قضیه ک همه ادما ی روزی ب بلوغ فکری میرسن اعتقاد دارم 
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره (;
منسکیو (متفکر بزرگ - فیلسوف) میگه:
کتاب رو بخوان...طوری بخوان که تو به جای آن به فکر بیوفتی...نه آنکه آن به جای تو فکر کند.
دلیل لزوم کتاب خوندن این هست! آدم که نمی تونه همه چیز رو خودش بفهمه...

نه نمیتونه بفهمه ولی میتوه تو جامعه ببینه و از تجربیات دیگران استفاده کنه
مطالعه باس ب اندازه باشه نمیشه همه چیزو باور کرد ..
گفتم ک کتاب حاصل افکار ی نویسندست.. خودت باس مطالعه بکنی بعد سعی کنی چارتا فیلم ببینی با دو نفر بحث کنی.. و به چیزایی ک ب دست اوردی عمل کنی.. اینجوری دایره تفکرات ادم گسترش پیدا میکنه..
+
مدینه اون طرف یا برات خالی بسته یا پارتی زیاد داشته!

+
امحت هفت هزار و خورده ای شدم ولی دهنت اسفالته ._.