انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 247))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-07-2015، 11:21)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 11:19)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 11:17)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 11:16)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من برم دیگه بچه ها.
از دیروز تاحالا نخوابیدم.
بدرود

(20-07-2015، 11:15)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید ! میشه از عقلت برای کمک به من استفاده کنی شومپت جان ؟!
فکر کنم بدبخت شدم .. بابام زنگ زده این موقع روز ( معمولا این موقع ها خیلییی کار داره ) بعد از کلی لحن جدی و پر معنا انگار که میخواد یه چیزی بگه ، یه چند لحظه بعد میره و برمیگرده اونوخت بهم میگه خب چه خبر چیکار میکنی ؟ 
:N56: اخه مگه میشه ؟ منم بهش گفتم ( به دروغ ) دارم فیلم میبینم .. اخه بهم گفته از اینترنت استفاده نکنم تا اطلاع ثانوی :|
بنظرت الان فهمیده من دروغ گفتم ؟ ._. الان هدفش از این تلفن احتمالا این نبوده که دروغ من رو بشنوه ؟ ._.
احساس بدی دارم .. چی کار کنم ؟

خودکشی! این راهشه! سراط مستقیم!

ها ؟؟؟  :N56: 
حتما باید بمیرم ؟ باشه .. اگه این راهشه قبول !  :89:
فقد اَ ی راهی استفاده کن ک اذیت نشی :|
برو خودتو اَ پنجره پرت کن پایین

مطمئنی که این بهترین راهه ؟ :|
تا جایی که من میدونم بریدن گردن با چاقو ( فقط خیلی سریع باشه ) کمتر دردناکه چون ادم تا چند لحظه هنوز بدنش گرمه و نمیفهمه وختی هم بفهمه کله دیگه بریده شده و احتمالا مرده :|
نَ با چاقو ممکنه سریع نباشه دردش بگیره !!
ولی اگه خودتو پرت کنی پایین پایین تو اون فاصله ای که هنوز نیوفتاده زمین با اون سرعت تو هوا حرکت میکنه خیلی کیف میده :||
بعدم ی صدای تلپ بعدم دگ مرده دگ
تازه شادی جون اگه نمردی برگرد دوباره خودتو پرت کن پایین
بعد اگه بازم نمرده ب قول این تاپیکی ک فرید زده تا 3 نشه بازی نشه برو بالا دوباره خودتو پرت کن دفه 3م قول میدم بمیری :|
(20-07-2015، 11:24)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غر شدن مامان ها :
- چرا 24 ساعته پای نتی 
- پاشو برو اتاقتو تمیز کن
- اَ بیرون میای لباساتو پرت نکن همین وسط 
- بسه دگ صدا اون آهنگو قط کن
- چرا من باید کار کنم تو جلو کولر لم بدی 
و در آخر اگه همه چی مرتب و منظم باشه گی جدیدی ک میدن :
-وای اَه  چرا اینجوری نشستی - چرا اینجوری راه میری و...

|:
عاقا یکی به این ایدین بگه بیاد اینجا....
لدفننننننننن
(20-07-2015، 11:27)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 11:21)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 11:19)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 11:17)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 11:16)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من برم دیگه بچه ها.
از دیروز تاحالا نخوابیدم.
بدرود

خودکشی! این راهشه! سراط مستقیم!

ها ؟؟؟  :N56: 
حتما باید بمیرم ؟ باشه .. اگه این راهشه قبول !  :89:
فقد اَ ی راهی استفاده کن ک اذیت نشی :|
برو خودتو اَ پنجره پرت کن پایین

مطمئنی که این بهترین راهه ؟ :|
تا جایی که من میدونم بریدن گردن با چاقو ( فقط خیلی سریع باشه ) کمتر دردناکه چون ادم تا چند لحظه هنوز بدنش گرمه و نمیفهمه وختی هم بفهمه کله دیگه بریده شده و احتمالا مرده :|
نَ با چاقو ممکنه سریع نباشه دردش بگیره !!
ولی اگه خودتو پرت کنی پایین پایین تو اون فاصله ای که هنوز نیوفتاده زمین با اون سرعت تو هوا حرکت میکنه خیلی کیف میده :||
بعدم ی صدای تلپ بعدم دگ مرده دگ
تازه شادی جون اگه نمردی برگرد دوباره خودتو پرت کن پایین
بعد اگه بازم نمرده ب قول این تاپیکی ک فرید زده تا 3 نشه بازی نشه برو بالا دوباره خودتو پرت کن دفه 3م قول میدم بمیری :|

آهان ! ._.
چه قدر به مرگ من علاقه دارین دوستان ._.
یعنی اینقدری که الان پیشنهاده شیوه ی مرگِ آسون بهم داده شد تا به حال مامانم راجع به شیوه های دوست یابی تو مدرسه انقدر بهم مشورت نداده بود :|
باور کن ! Big Grin

(20-07-2015، 11:24)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 11:23)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2015، 11:21)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خسته شدم -_-!

تازه خسته شدی ؟ :|
._.

._.؟
._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=191175&pid=2972756#pid2972756  

سپاس -__-
(20-07-2015، 11:34)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس -__-

سپاس تعلق گرفت ! ._.
دیوونه نیستی باو .. اتفاقا باحال بود !
#بامزه
(20-07-2015، 11:34)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سپاس -__-

بیشتــر از یـه بار نمیتونم بت سپاس بـدم|:
_
دیـوونه زن آینـدته ._.
(20-07-2015، 11:36)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

سپاس -__-

بیشتــر از یـه بار نمیتونم بت سپاس بـدم|:
_
دیـوونه زن آینـدته ._.
شوهرته -____-!
با عرض پوزش که هنوز نرفتم
به نظرم این تاپیک ماله کسایی هست که کمبود محبت دارن. نسخه ی اولش از 200 صفحه رد شد! بیاید محبت کنیم با درصد به هم دیگه
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=237488
:ngh:
(20-07-2015، 11:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با عرض پوزش که هنوز نرفتم
به نظرم این تاپیک ماله کسایی هست که کمبود محبت دارن. نسخه ی اولش از 200 صفحه رد شد! بیاید محبت کنیم با درصد به هم دیگه
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=237488
:ngh:

فرید ._.!