انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 247))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-07-2015، 0:53)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 0:51)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
wtf ? 

خوش اومدی به فیسبوک
فک کنم

what the fuc= |:
نگین ُ میگی ؟ :|

وللش .. گذشته ها گذشته ! (:
(23-07-2015، 0:55)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 0:54)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 0:53)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام.

سلا عزیزم

آواترت خیلی نازه  Angel

مرسی گلم Heart Heart Heart Heart Heart
(23-07-2015، 0:55)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 0:53)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام.
سلام

آواتر شمام خیلی دوست داشتنیه  Angel
(23-07-2015، 0:52)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 0:50)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 0:44)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 0:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 0:41)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هاااا...؟!! :|||
:|

(23-07-2015، 0:41)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Huh Huh Huh Huh Huh

الکی ادا در بیار که مثلا دوسش داری ._.

غزی منم دوست دارم منم عاشقتم..جونمو برات میدم دیدی ک تو پ خ چی گفتم..

(23-07-2015، 0:44)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 0:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:|

الکی ادا در بیار که مثلا دوسش داری ._.
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

بدبخت داره بت یاد میده چ جوری پسر مخ کنی.. ._.
دوتا استادد Big Grin
دارن مخ زنی یاد میدن
خخخخ چمان چی بشه اونوقت Tongue
+گلوبال کلشم خوبه

25r3025r3025r3025r3025r3025r30
Big Grin Big Grin Big Grin
تو کلش بری حله گلگولن زود یاد میگیری
پسره چون یم سر سن بش گیر دادم بعد گفت سن واقعیشو شماره داد:4fv:
من اینو کجا بزارم؟
به فکرمم زده شمارشو پخش کنم:4chs:14k
(23-07-2015، 0:56)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ن ندا.. ._.

کلن رو من حساس بودن..ولی پاری خیلی خاص مخشو زدم بدون اینکه کاری کنم اومد گف عاشقمه.. ^_^بعد توعه دیوثم اومدی بش گفتی عاشق یکی شد ک دخدر دنبالشه.. -_-ولی خدایی از همون موقع ک اسمت دخی بودو میشناختمت من ترو میخواسم ن اون حیف نشد هههههع.. -_-
(23-07-2015، 0:56)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 0:53)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 0:51)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
wtf ? 

خوش اومدی به فیسبوک
فک کنم

what the fuc= |:
Idea .-.
خب من تو ترول دیدم wtf رو
هرکه اواتارش زیباتر شاخ تر:|
(23-07-2015، 0:59)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 0:56)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ن ندا.. ._.

کلن رو من حساس بودن..ولی پاری خیلی خاص مخشو زدم بدون اینکه کاری کنم اومد گف عاشقمه.. ^_^بعد توعه دیوثم اومدی بش گفتی عاشق یکی شد ک دخدر دنبالشه.. -_-ولی خدایی از همون موقع ک اسمت دخی بودو میشناختمت من ترو میخواسم ن اون حیف نشد هههههع.. -_-

من ؟:|
(23-07-2015، 1:00)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هرکه اواتارش زیباتر شاخ تر:|

چه ربطی داره ؟ Angel