انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 247))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-07-2015، 1:22)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:20)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:19)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:17)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:16)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Aiden Pearce
معلومه اواتارم خوشگله^___^

آره |:
خیلی خوشگله 
.-.
دلتم بخواد  crying
دوستان هرکی تایید اواتار خواست بییاد پیشه ایشون تو ذوق میزنن عالی crying

|:
چن چندی تو ؟ 
تعریف کردم |: 
[|:] این نشونه تعریف نی
یا خدا من برم بزنم |: 
اسم ین انجمن چیه ؟
(23-07-2015، 1:23)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:21)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:19)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:17)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:15)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ناموسن اینو دو ساعت پیش ب ارین گفتی:/
ب منم ی جوری گفتی:/
ب احمق رضا،ی جور خاض گفتی:/

آرین که قبلا گفتم :|

از توهم یه سری یوالات +18 که بین من ُ هلیا ( دوستم ) پیش اومده بود پرسیدم ! -_-

احمد رضا ؟ :|

نه  :229:
عکسو لینک نیازیی فک نکنم 
حرفم تا قطع نباشه از دهنم بیرون نمیاد(:

خودت میدونی که من هدف چی بود ._.

تازه تو اول بهم گفتی .. درست روز قبل اینکه سارارو بگیری >_< :|
سوالی ک ازم پرسیدی و بگم؟:|
من اون سوالو از نصف انجمن پرسیدم :|

جوابمم گرفتم رفتم دیگه ! ._.
(23-07-2015، 1:22)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:20)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:18)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:17)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:15)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقتی پاری بت گفت که عاشقته چیکار کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟  cry girl

گفتم هههع من..؟!|||:

من میرم خونه بابامـ >_<  cry girl

پاری هرکاری میکرد دورغ نمیگف با نمیگف یا راس میگف.. ._. ولی تو..؟!||||:
-_-
غزل راس میگم دیه.. ._.به همه میگی مونده بیای ب بابای منم بگی.. ._. باو من اینجوری نیسم با یکیم سراغ کسه دیگه ای نمیرم.. ._.میشناسی منو دیه..
(23-07-2015، 1:24)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:22)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:20)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:19)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:18)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من همین الان به دوستام امید وار شدم لااقل ماهی یه بار یه نفر میگن عاشقتم نه دقیقه ایی یه بار

جریان چیه ؟ 

آخه اون گفت عاشقتم  معلوم شد به چند نفر دیگه هم همینو گفته بود

عزیزم ساده ای..

سادگی زیباست.
بگذار زیبا بماند.
25r30

آواتار توهم خیلی قشنگه |: 
(23-07-2015، 1:24)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:22)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:18)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من همین الان به دوستام امید وار شدم لااقل ماهی یه بار یه نفر میگن عاشقتم نه دقیقه ایی یه بار
حالا من ب چی میگم شما دور بر ندار غزل اشناست ی حرفی چ از رو شوخی چ از رو جدی زده میشه تهش دو،روز دیگه اوک میشه هَ چی..
نقل نگیر لطفا!

(23-07-2015، 1:19)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:17)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:15)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

احمد استیلش ب غزل نمیخوره.. ._.سن بالاس غزل تو کاره 16 17 ساله هاس..

بعد بت میگم:/\
باش..
اقا من ی دوره ایم با سوگند بودم..
._.
چیکار کنم؟

______
بسه اقا اگه هم چیزی باش خوبیت ندارع جلو جم بیان ش اونم درمورد دختر
من شرو کردم پس من ت میکنم..
یه چی رو میدونین
بعضی وقتا دوتا خلاف بهم میرسن باهم میمونن الان شما اونایین؟
(23-07-2015، 1:22)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
حالا من ب چی میگم شما دور بر ندار غزل اشناست ی حرفی چ از رو شوخی چ از رو جدی زده میشه تهش دو،روز دیگه اوک میشه هَ چی..
نقل نگیر لطفا!

(23-07-2015، 1:19)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
(23-07-2015، 1:12)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاشقتم  ^_^

احمد استیلش ب غزل نمیخوره.. ._.سن بالاس غزل تو کاره 16 17 ساله هاس..

بعد بت میگم:/\

اوه شت :|
(23-07-2015، 1:25)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:24)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:22)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:20)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:19)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جریان چیه ؟ 

آخه اون گفت عاشقتم  معلوم شد به چند نفر دیگه هم همینو گفته بود

عزیزم ساده ای..

سادگی زیباست.
بگذار زیبا بماند.
25r30

آواتار توهم خیلی قشنگه |: 

ممنون .
آقا تموم شد ! ._.
(23-07-2015، 1:24)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:22)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:20)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:19)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2015، 1:17)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره |:
خیلی خوشگله 
.-.
دلتم بخواد  crying
دوستان هرکی تایید اواتار خواست بییاد پیشه ایشون تو ذوق میزنن عالی crying

|:
چن چندی تو ؟ 
تعریف کردم |: 
[|:] این نشونه تعریف نی
یا خدا من برم بزنم |: 
اسم ین انجمن چیه ؟
هاع؟!!
انجمن های تخصصی فلش خور › مسائل متفرقه › گفتگوی آزاد › بحث و گفتگو › گفتگوی آزاد ((نسخه 247))