انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 247))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کُجا زدم تو ذوقت .__.؟

از پسرم چه خبر؟‎:|‎
(19-07-2015، 13:46)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کُجا زدم تو ذوقت .__.؟

زدی تو ذوقمـ دیگه ._.

پسرت کدومـ خریه ؟ :|
(19-07-2015، 13:48)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2015، 13:46)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کُجا زدم تو ذوقت .__.؟

زدی تو ذوقمـ دیگه ._.

نَزَدم ‎:|‎
اریَن ._.
(19-07-2015، 13:49)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2015، 13:48)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
کُجا زدم تو ذوقت .__.؟

زدی تو ذوقمـ دیگه ._.

اریَن ._.

من میگمـ زدی یعنی زدی -_-

میرمـ به استادمـ میگمـا :|||||||||||||||

خیلی وقته باهاش حرف نزدم !

آخرین بار یه چند تا عکس خودشو داد که بهمـ قول داده بود ! :|

ولی تو هنوز ندادی !-_-
(19-07-2015، 13:51)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2015، 13:49)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
کُجا زدم تو ذوقت .__.؟

زدی تو ذوقمـ دیگه ._.

اریَن ._.

من میگمـ زدی یعنی زدی -_-

میرمـ به استادمـ میگمـا :|||||||||||||||

خیلی وقته باهاش حرف نزدم !

آخرین بار یه چند تا عکس خودشو داد که بهمـ قول داده بود ! :|

ولی تو هنوز ندادی !-_-
نخیر نزدم -_____-

تو کی اَصدی کِ من بِهِت عکس بدم‎:|‎؟!
من هرکی باشمـ .. تو بالاخره باید بهمـ عکستو بدی تا با گلزار مقایشه ات کنم !

دخترمـ کی بود که بهت گُفت شبیه گلزاری ؟؟؟ >_<
(19-07-2015، 13:56)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من نمیخوام شبیه کسی باشم .-.
کُتَک؟
(19-07-2015، 13:58)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2015، 13:56)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کُتَک؟
به استادمـ میگم :|

خدافف ..
(19-07-2015، 13:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2015، 13:58)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

کُتَک؟
به استادمـ میگم :|

خدافف ..

بگو‎:|‎
بَچه پررو.-.
برو خدافظ -____-
>_<! حــِس خودکُشی! 
بابام اینترنتو قطع کرد بعد دو هفته که الان میشه دوباره وصل کرد میبینم نویسندگی تو مشتم بود کهـ پَرید!