انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 247))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ستاره ها عوض شد ._.!
(21-07-2015، 15:09)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 15:07)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 15:04)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 15:00)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 14:59)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســلام .. 

مدیر بودی جوونیات

آره .. ):

(21-07-2015، 15:01)V I D A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 14:59)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســلام .. 

تو صبايييي
آره ..

من آرینم اگه یادت باشه
آریا چطوره
خوبه سلام میرسونه .. :|||
فقد من نمیدونم چرا همه از من حال آریارو میپرسن :|||
ببین همه ها :|||
همه تا منو میبینن حال آریا رو می پرسن عجیبا غریبا :||
من اول با تو دوس شدم بعد اون البته
انجمن داغونه رو هنو داره؟ 
هنو میزنید تو سر و کله هم؟ 
نقل قول: توپخونه همون ایستگاه امام خمینی؟با مترو زیاد رفت و امد میکنم :|
من کلا هخمه جا میتونم برم ..
اره! چه خوب. منم همش مترو هستم.
جدا فکراتو بکن. دوست داشتی هم دیگه رو می بینیم.
(21-07-2015، 15:09)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 15:08)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: یکی ماشین بیاره بریم تره بار کردستان خرید ._.

خیابون فتحی شقاقی خوبه که ._. سرش فک کنم یه جایی بود .. :|
اینجاها کدوم گوریه آخه؟

تهران خدایی فقط تجریش (به سمت بالا) و غرب تهران (سمت پارک ارم یا برج میلاد). بقیش مسخره هست. البته خیابون پاسداران (شمالی) هم خوبه واسه دور دور و خوشگذرونی.

کافه هم می خواید برید فقط یا شمال تهران (اگه پولدارید) و یا سمت چهار راه ولیعصر
دختر بازیم پاشید بیاید تیراژه پنجشنبه شبا
واس قرارم برید کوروش

کدوم ادمی واسه دختربازی میره پاساژ؟:|
واسه قرار میری کوروش خدایی؟:|
اصن اوضاشون داغونه..
اقا نرید 
برا تفریح برید اب و اتش ..
پاتوقه ..
نمیتونممممم ≥.≤

ی اسکیرین بگیرید منم ستاره هارو ببینَم‍ ._.
(21-07-2015، 15:12)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: توپخونه همون ایستگاه امام خمینی؟با مترو زیاد رفت و امد میکنم :|
من کلا هخمه جا میتونم برم ..
اره! چه خوب. منم همش مترو هستم.
جدا فکراتو بکن. دوست داشتی هم دیگه رو می بینیم.

دوستدار هوای پاکی یا کلا عشقی میری؟
باشه فک میکنم (:
(21-07-2015، 15:12)V I D A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صبا من ويدام يادته

ممم
من راسش کلا حافظم خوب کار نمیکنه اصن معروفم ب فراموشی

آی دی قیلیت چی بود ؟!
(21-07-2015، 15:12)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ستاره ها عوض شد ._.!

دست ایمان (وانتون) و صابر درد نکنه.
ستاره ها قشنگ شده ._.

فقد نمیشه یکی از ستاره های من کم کرد ؟ :|||||
(21-07-2015، 15:13)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 15:09)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 15:08)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: یکی ماشین بیاره بریم تره بار کردستان خرید ._.

خیابون فتحی شقاقی خوبه که ._. سرش فک کنم یه جایی بود .. :|
اینجاها کدوم گوریه آخه؟

تهران خدایی فقط تجریش (به سمت بالا) و غرب تهران (سمت پارک ارم یا برج میلاد). بقیش مسخره هست. البته خیابون پاسداران (شمالی) هم خوبه واسه دور دور و خوشگذرونی.

کافه هم می خواید برید فقط یا شمال تهران (اگه پولدارید) و یا سمت چهار راه ولیعصر
دختر بازیم پاشید بیاید تیراژه پنجشنبه شبا
واس قرارم برید کوروش

کدوم ادمی واسه دختربازی میره پاساژ؟:|
واسه قرار میری کوروش خدایی؟:|
اصن اوضاشون داغونه..
اقا نرید 
برا تفریح برید اب و اتش ..
پاتوقه ..
اهورای منگل برو طبقه آخریه سرزمین عجایب اینا
همه 16 تا 19 سالن البته تو پیرمردی