انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 247))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
میدونستــم گ.آ بدون من صفــآیـی نداره .. ولی نه تا این اندازه که یه صفحـه هم پیشرفت نکنین |:
:|| اَتمــسفر دِگرگون شُد! ._.
 غَزل گُفت گوشیاتونو پیش خودتون نزاریـن دیشب خاموشش کُنین مَنم دقیقا گُزاشتمش بغل خودم خاموشِشَم نکردم میخواستم ثابت کُنم غَزَل موجودیست خُرافی! .-.!
انجمــن مذهبـی نویسنده داره؟؟نداره؟؟!|:
(21-07-2015، 10:12)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
 غَزل گُفت گوشیاتونو پیش خودتون نزاریـن دیشب خاموشش کُنین مَنم دقیقا گُزاشتمش بغل خودم خاموشِشَم نکردم میخواستم ثابت کُنم غَزَل موجودیست خُرافی! .-.!

منم همین کارو کردم ._.!!
(21-07-2015، 10:16)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 10:12)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

منم همین کارو کردم ._.!!

از هستــی محــو شــی -_-
(21-07-2015، 10:17)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 10:16)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

منم همین کارو کردم ._.!!

از هستــی محــو شــی -_-

باز چرا .-.؟!
[ -> ]
[ -> ]

منم همین کارو کردم ._.!!
ایــنجوری اگهـ بفهمه شــوکه میشهـ @_@!
حآلش گرفتهـ میشه! <:
(21-07-2015، 10:18)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باز چرا .-.؟!

همینجـــوری ._.

سحــر خیـزای گ.آ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
alliiii ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ

(21-07-2015، 10:20)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2015، 10:18)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باز چرا .-.؟!

همینجـــوری ._.

سحــر خیـزای گ.آ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
alliiii ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ

انقدر دوست دارم بزنمت .__.!
واسهـ نویسندگی احتمالا میفتم سری بعدی! ._.
من تمام اصرارم بر اینهـ که همین امروز یا فردا نویسندهـ بشم به این فرید گُفتم! 
چقدر خوبهـ آدم تو فلش یه نفرو داشته باشهـ کهـ کارا رو ردیــف کُنهـ!..
:| گـ.آ خَلوتِ حال نمیدهـ .-.