انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 247))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خـدافظ..!

not تو هم نمیخواد سوار موتور شی و یاد بگیری ..!
تو باس سوار فرغون شی نه موتور ..!
اع پری ناراحت شد برم نارکشی-_-
فعلا خدافظ
(18-07-2015، 22:40)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
مُـطـمـئنـم اگـه دُخـتـر بـوری نـظـرت عـوض مـیـشُـد ..
و تو هم اگه جای من بودی احتمالا تو جوب بودی کنار بقیه!

• جوب؟؟؟؟ p343
(18-07-2015، 22:42)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 22:39)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 22:37)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی جدا از شوخی دیدت رو عوض کن نسبت به این قضیه ی محدودیت ها. من همیشه خلاف جهته این رودخونه ی مزخرف (مملکتی به نام ایران و مردمش) شنا کردم و حتی اگه موفق نشم باز ادامه میدم.

ببیـن پسرا هر کاری کنن بازم برا تفریح و گردش از ما دخترا راحت ترن ..!

بر منکرشش لعنت. تو کشور های اسکاندیناوی (نروژ ، دانمارک ، فنلاند ، سوید) که از بهترین کشور ها در زمینه ی مردمداری و رفاه و توسعه و برابری هستن باز شما به صورت ناخودآگاه بار سنگین فرهنگ ضد زن رو حس میکنی. ولی موضوع اینه که هر کسی به عنوان یک فرد معمولا موانع زیادی جلو خودش می بینه.

بـرا پـسـرا خـیـلـی کـمـتـره ..
(18-07-2015، 22:42)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 22:39)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 22:37)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی جدا از شوخی دیدت رو عوض کن نسبت به این قضیه ی محدودیت ها. من همیشه خلاف جهته این رودخونه ی مزخرف (مملکتی به نام ایران و مردمش) شنا کردم و حتی اگه موفق نشم باز ادامه میدم.

بر منکرشش لعنت. اصن تو کشور های اسکاندیناوی (نروژ ، دانمارک ، فنلاند ، سوید) که از بهترین کشور ها در زمینه ی مردمداری و رفاه و توسعه و برابری هستن باز شما به صورت ناخودآگاه بار سنگین فرهنگ ضد زن رو حس میکنی. ولی موضوع اینه که هر کسی به عنوان یک فرد معمولا موانع زیادی جلو خودش می بینه.

مـن حـرفی نـدآرم |:
(18-07-2015، 22:39)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 22:38)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی کلنش لول هفته؟
من معتاد کلش:>>>

من من من من 
اخ یکی مث خودم پیدا شد Angel Angel
یسسسس بزن قدش
جوگیریی
اسمش چیه؟؟ماله من arrow
حالا املاشو نمیدونم درست نوشتم نمیدونم Rolleyes
(18-07-2015، 22:41)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
25r30 25r3025r3025r3025r3025r3025r30
خیلی باحاله 
خخخخخخخخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسن گلاب 

25r30 25r3025r3025r3025r3025r3025r30
خیلی باحاله 
خخخخخخخخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسن گلاب 
یکم ترسناک بذار حداقل Angel
(18-07-2015، 22:42)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خـدافظ..!

not تو هم نمیخواد سوار موتور شی و یاد بگیری ..!
تو باس سوار فرغون شی نه موتور ..!
من با بچه ها حَرفی نَدارم ._.
(18-07-2015، 22:42)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 22:40)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
مُـطـمـئنـم اگـه دُخـتـر بـوری نـظـرت عـوض مـیـشُـد ..
و تو هم اگه جای من بودی احتمالا تو جوب بودی کنار بقیه!

• جوب؟؟؟؟ p343

اها! اره.  Big Grin

(18-07-2015، 22:43)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 22:42)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

بر منکرشش لعنت. تو کشور های اسکاندیناوی (نروژ ، دانمارک ، فنلاند ، سوید) که از بهترین کشور ها در زمینه ی مردمداری و رفاه و توسعه و برابری هستن باز شما به صورت ناخودآگاه بار سنگین فرهنگ ضد زن رو حس میکنی. ولی موضوع اینه که هر کسی به عنوان یک فرد معمولا موانع زیادی جلو خودش می بینه.

بـرا پـسـرا خـیـلـی کـمـتـره ..

در کل شاید این طور به نظر بیاد ولی تو مگه پسر هستی یا یک محقق مردم شناسی که انقد راحت اینو میگی؟
(18-07-2015، 22:44)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 22:39)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2015، 22:38)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی کلنش لول هفته؟
من معتاد کلش:>>>

من من من من 
اخ یکی مث خودم پیدا شد Angel Angel
یسسسس بزن قدش
جوگیریی
اسمش چیه؟؟ماله من arrow
حالا املاشو نمیدونم درست نوشتم نمیدونم Rolleyes

[quote pid='2970308' dateline='1437248677']
بیاین کلن فلشخورفلشخورflashkhor
[/quote]