انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-03-2015، 19:12)ЩΦlբ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/10928820-947706591928378-810567143318540773-n.jpg

عدم وجود تعادل روانی در آقای همه چیز دان !!!

نمیخواستیم این پست رو بذاریم ، اما...

کاش یه جا مونده بود که 2 زار آبرو...

کاری با اینکه این تعداد دنبال کننده ها ساختگی هستند و... نداریم ، کاری به طرف مقابل نداریم که کسیت و چه میکند و... ، شعور و معرفت خوب چیزیه .. تهدید علنی طرف ؟ که مثلا فقط من پرطرفدارترین ایرانی در اینستاگرام هستم و...

-----

حدود 2 ماه پیش بهنوش بختیاری بازیگر طنز سینما و تلویزیون با انتشار چندین عکس در صفحه اینستاگرام خود به حمایت از امیر تتلو و سبک او پرداخته بود و این خواننده زیر زمینی نیز که مدتی شایعه دریافت مجوز او بر سر زبان ها افتاده بود ، از این اقدام بهنوش بختیاری تقدیر کرد

اما در چند روز گذشته با پیشی گرفتن تعداد هواداران بهنوش بختیاری از امیر مقصودلو (تتلو) ، این خواننده با انتشار تصویری در صفحه خود ، این هواداران را ساختگی دانست که این پست واکنش بهنوش بختیاری را در بر داشت و در نتیجه باعث ایجاد تنش میان این دو شد

بهنوش بختیاری نوشت : سلام دوستانم .. من نمیدونم آیا نیروی حسادت انقدر میتونه قوی باشه که حتی کسی رو که یک عمر برای این مردم خالصانه کار کرده وخنده به لبشان آورده رو هم میشه با تهمت و بی ادبی و تخریب چهره او پیش مردمش از چشم انداخت .. اونم از طرف کسانی که با خوش قلبی تمام ازشون حمایت کردم .. نمیدونم آیا میشه محبت و عشق مردم روستاها رو که حتی موبایلم ندارند رو خرید .. اما اگه خدا بخواد به تو عزت میده .. درست مثل خدابیامرز مرتضی پاشایی که متاسفانه بعضی ها به او و جایگاهش هم حسادت کردن .. دو روزه دارم توهین میشنوم و نمیدونم گناهم چیه .. آدم به خاطر به ثمر رسیدن تلاش و موفقیتش در ایران تنبیه میشه .. اون بیرون نزدیک هشتاد میلیون نفر انسان هست که این فضا در برابرش هیچ است و من افتخارم اینه که دورترین روستاهای این کشور رو دیدم و مردمش منو روی سر گذاشتن .. این لطف اون بالایی هست .. ما کی هستیم؟ سپاسگزارم از توهین هاتون عشاق بدون قید وشرط .. دعا کننده های هرشب .. به این سادگی نمیتونیم آدمارو به خاطر بالاتر رفتن خودمون از چشم مردم بیندازید

اعتبار مثقال مثقال جمع میشه با اخلاق و انسانیت .. نه با پست اینستاگرام

همیشه از خدا خواستم هر چی بهم میده اول جنبه اونو بده .. و حسادت و تهمت و از وجودم بگیره .. از دوستانم انتظار دارم پا روی حق نگذارند و عشق بدون قید و شرط رو با شعور و ادب و شخصیت اجتماعی به دوستان نشان بدید. در ضمن قابل توجه دوستان ، من که یک شبه به اینجا نرسیدم و دوستانی که منو می شناسن میدونن که من از سال ٧٤ بی وقفه کار کردم و زحمت کشیدم و همیشه جواب بی معرفتی رو با معرفت دادم. کاشکی کسایی که توهین و بی ادبی می کنن ، پست های چهار ماه قبل من رو ببینن که من چطوری به حرمت موسیقی با نهایت احترام و خوش قلبی دو پست از کسی که تا حالا ندیدم گذاشتم و دفاع کردم

مرسی که جوابم رو اینجوری با ناجوانمردی دادین .. ما فیک .. شما طبیعی .. ما بد شما خوب .. شما اول .. اول .. در پناه حق .. یاعلی

امیر تتلو هم در پاسخ نوشت : خوب اولا که من منظورم خانم بختیاری نبود و خیلیا بودن که لایکارو زدن ولی ما مثل همیشه حرفو انداختیم زمین و اونی که صاحبش بود ورش داشت !!! عرضم به حضورشون که من هنوز هم نمیدونم ایشون کی هستن ولی چون تتلیتی بودن ما حمایت کردیم و فالورشون رفت بالا ولی نه دیگه نهصد هزارتااااا !!! جنگه مگه !؟؟؟ باز اگه خانم حاتمی یا مثلا علی کریمی انقدر میشد یه حرفی !!! در ضمن شما از سال ٧٤ کار کردی پولشو گرفتی !!! منت گذاشتن نداره که !! الانم همه جای ایران اگه رفتین واسه شعبه ی پاندوراتون و تبلیغات و پولتون بوده وگرنه عاشق چشم و ابروی مردم نبودین !!! خوش بختانه من یکی از همه چی خبر دارم حتی چیزایی که نمیبینم !!!! من هر روز پروفایلارو چک میکنم شما که خودم یه ماه پیش شاتتون کردم دویست هزارتا بودین چطور یه شبه شدین پونصد هزارتا ؟!؟؟ روز هشتصد هزارتاییم چکتون کردم شدین هفتصد هزارتا !!!! و روز نهصد هزارتاییی هشتصد هزارتا بودین چه جوری یه شبه شد نهصد و پنج هزارتا بعد لایکاتون بیست هزارتاس !!! تازه پستی که دو هفته پیش گذاشتین !!!! من حواسم بدجوری جمع هستش متاسفانه !!!! شما هم یا مثل من که دیروز معذرت خواهی کردم معذرت میخواین به خاطر این متن زشتتون و توهینی که به هوادارامون و دعا هامون کردین یا هرگز دیگه تتلیتی نیستینو هر چه براتون پیش بیاد مسئولش خودتونید !!!! دو روز که چیزی نیست اون زرشک طلایی به کل از بین رفت چون فکر میکرد هوادارای ما هم مثل مال خودشون فیکن !!! در ضمن این تیکه ها که بهم میندازین خودم نوشتمشون رو کاغذ : بابا قوی قدرتمند

-----

بگم :   مرجع من همیشه بیاتورپ بوده Smile
داداشم کاملا بات موافقم.... Sleepy
(04-03-2015، 19:24)ᴇNᴏʀᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-03-2015، 19:18)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: مرجع من همیشه بیاتورپ بوده

بیاتورپ =))))
نام کاربریت اونجا چیه؟؟؟
خیلی وقته نرفتم...
هنوزم غرب وحشیه یا مدیرا تونستن جو رو آروم نگه دارن؟؟؟
تاپیک کل کل برپاست هنو؟؟؟ Smile

تبلیغ انجمن بیا تو رپ در انجمن های تخصصی و تفریحی فشلخور آن هم در ملا عام؟-_- در صورت تکرار اخطار دریافت می کنید:v

عفو بفرمایید:ggr: :ggr: :ggr:

Tongue
مادر عروس میفرماید ، اگر رپ گوش کنی دیگه نمیتونی آثار فاخر و مفهومی منو بفهمی !!!
ما هم در جوابش فقط چند تا نکته رو گوشزد میکنیم
سانسور خوبه واسه تو که فرقی نداره .. تو کاری میکنی که فقط واست پول بیاره
نه عمو به هیکل تو نمیاد این حرفا .. تو لاوی نازی یه چیز تو این مایه ها
نه تو خواننده ای نه امثال تو صدای نسل مان .. امثالت که درگیر قرو کمرو این حرفان
ببین از رپ و راک کیا مجوز دارن .. جز اونایی که هر چی ارشاد گفت می خونن
برو بپرس حقیقت لخته تو خیابونه .. میدونی چن نفر واسه موسیقی ویلوونه
بپرس چن نفر واسه هنر آواره شدن .. چقد از جوونا تو سری خوردن و بریدن
به خودت بیا آخر عمری برات بده .. یه روز میاد که از این کارت میشی شرمنده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/10647226-946767472022290-6040305509773963290-n.jpg
________
manzoram page bood na ankoman Smile

Live in Dubai March 26 2015.. Alireza JJ Sijal Behzad Leito

**No Age restrictions**

پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴ کنسرت جی جی سیجل و لیتو در دوبی‌ ..
مهم: این کنسرت محدودیتِ سنی نداره و همه طرفدارمون می‌تونن بیان

http://dl.akskhor.ir/uploads1/10915040-777961928953270-7437542503700611341-o.jpg

جی جی : اخیرا یا بهتره بگم بعد اومدن آلبوم بزرگ Big Grin
سیخ تو چشمش کردن انگاری |:
http://dl.akskhor.ir/uploads1/q_fdfc2.png
http://dl.akskhor.ir/uploads1/qw.png
http://dl.akskhor.ir/uploads1/w.png
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Capture_73384.png
age tekrari has
sry
Smile
بیصبرانه منتظر دیس بک جی جی و پیشرو هستم :cool:
یعنی اگه جواب ندن از چشم میوفتن Undecided
اصلانم نمیتونن ادعا کنن دیس مهراد و سامان در سطحشون نبودو فلان... Rolleyes

نقل قول: سانسور خوبه واسه تو که فرقی نداره .. تو کاری میکنی که فقط واست پول بیاره
برداشت آزاد از آهنگ عموکریس شاهین نجفی :ggr::ggr::ggr:
پوستر :||||||||| ..

تهی ..

http://axgig.com/images/19425136369437999107.jpg

پیشرو :||

http://axgig.com/images/81180325442237603216.jpg

حسین (ابلیس)

http://axgig.com/images/55780064805297917513.jpg
(05-03-2015، 13:40)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیصبرانه منتظر دیس بک جی جی و پیشرو هستم :cool:
یعنی اگه جواب ندن از چشم میوفتن Undecided
اصلانم نمیتونن ادعا کنن دیس مهراد و سامان در سطحشون نبودو فلان... Rolleyes

نقل قول: سانسور خوبه واسه تو که فرقی نداره .. تو کاری میکنی که فقط واست پول بیاره
برداشت آزاد از آهنگ عموکریس شاهین نجفی :ggr::ggr::ggr:

یاسم باش Smile ولی یاس شاید نده
قسمتی از مجاز
♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 87

امروز اهنگ جدید ارمین ب نام طبق معمول

قاف قیچی تو مثل بند ناف
تو با ذره‌بین پی‌ رد داف
ولی‌ شبا سیاه زیرچشا تو تختخواب
مثکه ددی چکی نزده که بشی‌ سر به راه

[rtl]فقط این دوتا منتظر باشید دیگه خیلیا جرات نمیکنن بخونن...[/rtl]

علی اهنگ جدیدش رو رکورد کرده و قبل از عید میخواد عیدی بده به طرفداراش امیدوارم مثل همیشه بترکونه

(28-02-2015، 18:17)ЩΦlբ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی تلخ بودش این صحنه که زاخار اصلی به عنوان مهمان بودش
میگه استاده تو هر قضیه خیلی بیشتر هم میفهمه از بقیه 
اسمش اعتباره   تیکه  به کسی O_o ? 
اعتبار رپ فارس ؟ دنیارو میخواد عوض کنه خودشو نه O_o ?

اعتبار رپ فاس؟بهرام نبود؟
چرا انقد کل کل می کنید آخه؟

بابا منتظر مجاز باشید!(چند صد سال دیگ)

همش تقصیر هیچکس هـ اگ زود تر مجاز رو بده بیاد دیگ این پشمکا شاخ(گاو) نمی شن!

همه می دونن سرورشون سکوت کرده دیگ دارن شلوغی می کنن!
coming soon

#البوم شاهین ب نام ص(اوایل94)

#البوم خلسه ب نام یادگاری(فروردین 94)

#آلبوم مشارکتی آدرنالین از لیبل فاز رپ (اوایل94)

#موزیک ویدئو پیر شدیم ولی بزرگ نه از جی جی (اسفند ماه)

#آلبوم سروش هیچکس ب نام مجاز (مشخص نشده تاریخ دقیق)

#آلبوم عرفان ب نام خداحافظی(اوایل 94)

#آلبوم یاد از حصین(مشخش نشده تاریخ دقیق)

#البوم پیریک از تی دی(مشخص نشده تاریخ دقیق)

#آلبوم گروه تیک تاک ب نام بچه ارشد(تاریخ دقیق مشخص نشده)

#بهرام هم هنوز خبری از فعالیتش نشده

#آلبوم جی دال ب نام زمستون آمد و رفت (اوایل94)

#آلبوم ناعادلانه از کمپانی  خیابون (شنبه 16اسفند)

#آهنگ رضا پیشرو و صادق ب نام کسی حواسش ب تو نیس(تاریخ دقیق مشحص نشده)

#آلبوم پایا ب نام دوپامین(اوایل94)

#آهنگ و موزیک ویدئو جدید یاس ب نام مسافر (اسفند ماه)

#آلبوم موعر (اوایل 94)

#آلبوم سوگند ب نام یادش بخیر(اوایل94)

#تراک battleاز کمپانی گام (مشحص نشده تاریخ دقیق)

#آلبوم صادق (مشخص نشده تاریخ دقیق ولی کارای البوم تکمیله)

#آلبوم رضا پیشرو هم سال 94 میاد

#آهنگ جدید صادق (تاریخ دقیق مشخص نشده)

#آلبوم مهرداد غفلت با حضور صادق (تاریخ دقیق مشخص نشده)

@جر خوردم تا جمع اوری شون کردم سپاس یادتون نره@

واسه شایعاتی که میگفتن چرا این البوم یک هفته بعد از بزرگ باید بیاد ؟؟؟ شایدم شاهد دیس ترک باشیم . انتشار البوم ناعادلانه از کمپانی خیابون به شنبه ساعت 9 شب افتاد!!!