بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی فیلم بن تن و اسباب بازی اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی فیلم بن تن و اسباب بازی اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.60  (تعداد 69)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی فیلم بن تن و اسباب بازی اندروید کامپیوتر انلاین بیشتر وقت خود بازی انلاین فیلم بن تن و اسباب بازی را در بن 10 خواهید گذراند: نیروی بیگانه کنترل بن تنیسون و پنج شکل بیگانه او را کنترل می کند. سطح از نظر ماهیتی خطی است و آیا شما در مسیر حرکت به سمت هدف یا رویارویی پایان ناپذیر قرار دارید که کاملاً فاقد انرژی است. در حالی که بیشتر سطوح دارای بخش هایی از پشته ها یا ستون ها برای پرش به آن هستند (و چند معمای کم اجرا).
 زمین مسطح و خسته کننده است و به عنوان یک میدان نبرد

بازی فیلم بن تن و اسباب بازی

اندروید برای نبردهای مداوم که علیه نژاد بالا و مینیاتورهای آنها انجام می دهید عمل می کند. بن نسبتاً بی فایده است اما پنج شکل قهرمان و قدرتهای مختلف آنها مفید است. موجودات با اندازه های مختلف ، هر کدام مجموعه ای از حرکات خاص خود را برای استفاده دارند.
اینجاست که کل ایده "فرصتهای از دست رفته" به بازی فیلم بن تن و اسباب بازی اندروید می رود. می بینید ، تحولات و نبرد چند-دسته کوچک موسیقی جاز مانند ایده بسیار خوبی به نظر می رسد اما در اینجا به خوبی اجرا نمی شود ... اصلاً. تشخیص ضربه و فیزیک شخصیت اصلی به طرز وحشتناکی ارزان احساس می کنند و واقعاً هیچ جایزه ای برای شخم زدن از طریق دشمنان ندارید ، علاوه بر اینکه قفل های بیشتری را برای استفاده از آن استفاده نمی کنید.
بزرگترین ضعف نیرو ، نبردی ناچیز است که باید در بازی فیلم بن تن و اسباب بازی اندروید شرکت کنید ، همراه با اینکه چقدر تجربه تکراری است. آنچه را که ساعت ها به نظر می رسد بکشید و در واقع آنها باید برای قدم زدن تنظیم می شدند. تا پایان مرحله هشت مرحله بازی.
 این بازی در واقع دیوارهای نامرئی بازی فیلم بن تن و اسباب بازی کامپیوتر را مرتباً بنا می کند تا از پیشرفت در سطح شما جلوگیری کند ، بنابراین می توانید وقت خود را در مضراب علوفه فقیر خانه بگذرانید. بازی با یک بازیکن دوم نیز یک شوخی است زیرا به جای این که به یک بازیکن اجازه دهید بن را کنترل کند در حالی که بازیکن دیگر گوئن یا کوین را کنترل می کند ، شما هر دو به عنوان یک شخصیت بازی می کنید. حتی یک تعویض پالت وجود ندارد که بتواند این دو را از هم جدا کند ، و این باعث می شود نبردهای بسیار گیج کننده ای انجام شود.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش, بازی آنلاین بن تن بن 10 فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk