انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
رررررررررینگ (صدای تلفن)
دنیا جان دوس پسرت
دوس پسر ؟
از وقتی رفته کانون با برادر پشتیبانش رو هم ریخته
فایده ای هم داشته ؟
میبینی ک دی*ث تر شده
(16-06-2014، 13:25)eEeEeM :| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
bazia aval kilips bodan bad dasopa dar avordan._.
ســـلام (* ..)
(16-06-2014، 13:27)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علاقه ی خاصی پیدا کردم به لئوناردو دی‌کاپریو ._.

کیست او ؟ ._.
(16-06-2014، 13:28)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 13:27)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 13:25)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 13:22)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 13:22)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا فک میکنید من بچم -__- ؟!؟

من متولد 79 هستم -__-

بهمنیم :|

در کل حساب کنید میشه 15 -__-

من متولد شهریور 78 ام 14 سالمه
تو چطوری 15 سالته ؟! Big Grin

برو گمشو . 2 سال از من کوچیکتری .

من 76 . شهریوری ام .

خو مبارکه :|
الان ب افتخارت تک چرخ می زنم با یه جام Big Grin

منم تکچرخ میزنم کیلومتریر با کیـ*م ... بیـآ رو پشتت بزنم ... یه 30 سانت برم داخل یه غار زود برگردم .

یه صفر زیادی گذاشتی 25r30
باید همه رنگ باشه._.
اوا>___<

:|
(16-06-2014، 13:29)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 13:27)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 13:25)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 13:23)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 13:22)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خر ک چه عرض کنم لامصب لاک پشته

آرین دنیا رو من تو تلویزیون دیدم Big GrinBig GrinBig Grin
تو چی ؟؟؟؟
یادته کدوم کانال ؟؟؟؟؟؟

راز بقا شبکه 4 ؟ Big Grin

آفرین ! Big Grin
فقط اون شبکه مستند بود Big GrinBig GrinBig Grin

علی زیپ دهنت بآزه ببندش زشته!

ببخشید دختران شایسته شبکه منو تو دیدمت
(16-06-2014، 13:29)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 13:27)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کیست او ؟ ._.
داری شوخی میکنی؟ :|

نمیشناسیش؟ :|
(16-06-2014، 13:28)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 13:27)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 13:25)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(16-06-2014، 13:22)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا فک میکنید من بچم -__- ؟!؟

من متولد 79 هستم -__-

بهمنیم :|

در کل حساب کنید میشه 15 -__-

من متولد شهریور 78 ام 14 سالمه
تو چطوری 15 سالته ؟! Big Grin

برو گمشو . 2 سال از من کوچیکتری .

من 76 . شهریوری ام .

خو مبارکه :|
الان ب افتخارت تک چرخ می زنم با یه جام Big Grin

منم تکچرخ میزنم کیلومتریر با کیـ*م ... بیـآ رو پشتت بزنم ... یه 30 سانت برم داخل یه غار زود برگردم .Big Grin

---------------------

بـای اُل بکس .

خوبی بدی دیدین حلال کنین . میخوام یه پـا رو زین تکچرخ بزنم .. بای

امیررضا کجایی =))
(16-06-2014، 13:29)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رررررررررینگ (صدای تلفن)
دنیا جان دوس پسرت
دوس پسر ؟
از وقتی رفته کانون با برادر پشتیبانش رو هم ریخته
فایده ای هم داشته ؟
میبینی ک دی*ث تر شده

مآرمولک منم تو رو تو کشتی دیدمت به پآ از وسط نشکنی!
(16-06-2014، 13:29)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

کیست او ؟ ._.
:|