انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-06-2014، 1:10)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فردا فخری

فخری جون من فردا ساعت 2 بعد از ظهر با یکی تو سایت قرار دارم.اون موقع آنلاینم.اگه خواستی بیا عزیز

خدایا کی این اخطار ما لغو میشه........
آبروم رف.
تو سایت خواستم با یه دخدری دوس شم برام پ.خ داد:چون اخطار داری باهات دوس نمیشم.دوستی با بوووووووووووق بهتر از تو هست و تو از بووووووووووووووووووووووووووووققققققققققق هم کمتری....طرف خود درگیری داشته با خودش

حالا ببخش دیگه..!برو بخواب..!
(16-06-2014، 1:09)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
I AM BORED!

گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 19

الان میخوای بگی من انگلیسی بلدم?|:
باشه بای
(16-06-2014، 1:12)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:10)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آبروم رف.
تو سایت خواستم با یه دخدری دوس شم برام پ.خ داد:چون اخطار داری باهات دوس نمیشم.دوستی با بوووووووووووق بهتر از تو هست و تو از بووووووووووووووووووووووووووووققققققققققق هم کمتری....طرف خود درگیری داشته با خودش

مگه کاربر عادی ها هم می تونن اخطار ها رو ببینن؟؟؟؟؟

فقط اخطار خودمونو میتونیم ببینیم:/
این یارو لابد چشم بصیرت داشته!!
[ -> ]
آبروم رف.

اونوقت کاربرا از کی میتونن اخطار همدیگه رو ببینن ؟ :|
مردونگی اصلا به پشت بازو ,شکم شش تیکه, گردن کلفتی,سبیل گذاشتن نیست
.
.
.
.مردونگی به اینکه پا برهنه, پاتو بذاری روی سوسک زنده.
(16-06-2014، 1:10)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پری تو تکی ._.

خوب شدم ._.

وقتی مادر تو خونه نباشه تو هم مثه من استاد میشی..!

چی خوردی..؟!
(16-06-2014، 1:11)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رُکی^_^
مآعی^_^
عشخم^_^
(16-06-2014، 1:13)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
آبروم رف.

اونوقت کاربرا از کی میتونن اخطار همدیگه رو ببینن ؟ :|

بذارید بره..!

عارفه برو عزیزم..!
فاميلمون امسال ميخواد براى هفتمين بار کنکور بده ،

اسمشو گذاشتيم سردار آزمون........