انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-06-2014، 1:44)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:42)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عارفه چن سالته؟ ._.

ما دوست داریم ._.

تو چرا نخوابیدی این وخت شب؟ :|

سارا ژلوفن داری پست کن..!-__-

وآآآی..!|:

اصن من دیگه با کسی شوخی نمیکنم..!Dodgy بی جنبـ هـآ ..!

انقد درد درد و قرص قرص کردین همه مشکلتونو فهمیدن!!

(16-06-2014، 1:47)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:44)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:37)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:36)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:34)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بمونم؟؟(:

یس!
بپر بیا پ.خBig Grin
اوکی-_^
ولی 10 دیفه میتونم بمونما..!!
ننه بابا شاکی شدن!!Big Grin
برو نخواستیم-_-

واق راس می؟؟
میرماااااااا-.-
من بعضی وختا حرف مفت زیاد میزنم:V
[/quote]
هیممم^_^
(16-06-2014، 1:44)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:42)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عارفه چن سالته؟ ._.

ما دوست داریم ._.

وآآآی..!|:

ژلوفن همون قرمزان؟ :|

ایممم ثب کن بگردم ._.

چیزه از همون قرصا ندارید؟زودی خوب میکنه ._.
(16-06-2014، 1:43)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:40)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلم نیمخوا گزارش کنم

عجباHuhHuhHuhHuhHuhHuh

آره پریا کلی مسخرم کرد.............................................

مسخرت نکرن|:
اسکولت کردن!
میدونی اسکول چیه?
میدونم

11 سالمه

بی خوابی زده به سرم.............

پریا جون عزیزم اینجا جاش  نیس قربونت..........
(16-06-2014، 1:46)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:43)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:36)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جوک بذارم سپاس میدید تا 9000 تایی بشم؟؟؟

خودتو سیاه کن برو تو خیابون بگو ._.

ارباب خودم بله :|

وغیره ._.

سپاس جم میکنی اینطوری ._.

اگ درست خونده باشی خودم فارسی نوشتم ک سپاس بهم بدید ک هر ککسی میدونه ب معنی جمع کردنه سپاسه ن از دست دادن سپاس لازم نبود این حرفا بزنی
مبهم حرف میزنی ._.
عاقا دقت کردین همه خواننده ها واسه جام جهانی و تیم ملی خوندن جز یاس!!!!
من خیلی نگرانم!!!
آخه این بشر همیشه بعد اتفاقات ناگوار می خونه
نکنه گذاشته بعد جام جهانی بخونه؟؟؟
(16-06-2014، 1:46)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:43)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:40)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلم نیمخوا گزارش کنم

عجباHuhHuhHuhHuhHuhHuh

مسخرت نکرن|:
اسکولت کردن!
میدونی اسکول چیه?
پرندس که غذاشو میده به اوشکول!Big Grin

ن دیگه!
اسکول اون پرنده ایه که غذاشو تابستونا جمع میکنه زمستونا یادش میره کجا گذاشته
اشگول اون پرنده ایه که غذاشو میده اسکول براش نگه دارهBig Grin
ینی اشگول از اسکولم اسکولتره|:
(16-06-2014، 1:48)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
عارفه چن سالته؟ ._.

ما دوست داریم ._.

وآآآی..!|:

ژلوفن همون قرمزان؟ :|

ایممم ثب کن بگردم ._.

چیزه از همون قرصا ندارید؟زودی خوب میکنه ._.

جــوآب گو نیست..!)":

وآآآی اعصابم خورد شد سره این قضیه..!
(16-06-2014، 1:45)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:42)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:38)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:36)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:29)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نترس امر خیره.__.
جلو جمع بگم?
سلام دارن خدمت شما و خانواده گرامیتون خصوصا عمه فداکار شماAngel

میخای جلو جمع بگوع!!
میخوای خصوصی بگو!
فرق نداره!
اومدم ازت حلالیت بطلبم|:

خودتی اهورا؟؟؟؟؟؟؟؟

بابت چی؟؟؟؟؟؟؟
ن
این الان عممه|:برا اون روزایی کخ
عین کنه بهت میچسبیدم بعد تو همچنان با ملایمت باهام رفتار میکردی!Angel
هی.__.
ممنون(=

یا خداگــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 29

فک کنم چیزیت شده باشع

عزیزم من همیشه ملایمم

^________________^
[ -> ]
[ -> ]
عارفه چن سالته؟ ._.

ما دوست داریم ._.

توام ؟:|
(16-06-2014، 1:49)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:46)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
دلم نیمخوا گزارش کنم

عجباHuhHuhHuhHuhHuhHuh

مسخرت نکرن|:
اسکولت کردن!
میدونی اسکول چیه?
پرندس که غذاشو میده به اوشکول!Big Grin

ن دیگه!
اسکول اون پرنده ایه که غذاشو تابستونا جمع میکنه زمستونا یادش میره کجا گذاشته
اشگول اون پرنده ایه که غذاشو میده اسکول براش نگه دارهBig Grin
ینی اشگول از اسکولم اسکولتره|:
اها :/
تو هم فک کنم از نژاد اونایی(((=