انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شب بخیر !
(16-06-2014، 0:14)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 0:11)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 0:09)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 0:07)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 0:05)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هواراااااااااااااااااااااااااااااااا

ص اول

ببخشمون عشقم..!ایشالا دفه ی بعد صفه ی اول..!Heart

مطمئنی من عشقتم

واقعا؟؟؟

آره عزیزم..!اسمم فخر الزّمانه..!بچه ها میگن فخــری..!

همیشه به مامانم میگم این چه اسمیه گذاشتی..!

خیلی بده نه..؟!)):

آخه میدونی چیه....راستش باورش برام سخته

اگه من عشقت بودم تا حالا باید تو لیست دوستات میبودم.

بعد راستی داخل گفت و گو ی قبلی یه نفر به شکما گفت پریا......

چرا سخته..؟!Sad

خب من تازه ازت خوشم اومده...! الان میذارمت..!

بچه ها نمیخوان منو ناراحت کنن..!)):

وگرنه که اسمم فخر الزمانِ..!Sad
خب بهمون لینک بده تا ببینیم کیه.....

راستی نتیجه بازی فوتبال امشب چی شد.....................
قبلي باز بيد._.
بآبآcry girl
(16-06-2014، 0:13)~RÕK$ÀÑÂ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 0:07)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دخدرم من کسی را سراغ ندارم ب پدرت بگو اون بهتر میشناسه

بگو دوتا خوب پیدا کنه(ترجیحا مدیر)
cry girlcry girl
بآشه بهش میگم!:|

حالا باسه چی گریه می کنی؟؟؟
(16-06-2014، 0:17)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شب بخیر !

نرو..!Big Grin
خوبم رکی^-^
+ن پریا با اون یکی پریام:|
یه سوال چرا روی پد ضد عرق مای درای خط کشیده شد؟؟"
(16-06-2014، 0:19)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 0:13)~RÕK$ÀÑÂ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 0:07)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دخدرم من کسی را سراغ ندارم ب پدرت بگو اون بهتر میشناسه

بگو دوتا خوب پیدا کنه(ترجیحا مدیر)
cry girlcry girl
بآشه بهش میگم!:|

حالا باسه چی گریه می کنی؟؟؟
کلا من دخدر احساساتی هستم*-*