انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-06-2014، 16:34)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 16:32)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من جاستینو میکُشم )';

هعییی )):

منو فروخت ب اون دخدرههه )):

:|

آخه اون قیافه نداره ک رفته تو س تا از موزیک ویدیو هاش با اون کـرده :|||

اححح >.<
|:
بدتر از انریکه اینه |:

چی میگی تو ؟؟؟ :|
(16-06-2014، 16:35)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 16:34)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 16:33)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 16:32)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 16:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تارا عاشق سروش شده ._.

من شکر یخورم عــاشقه این شم :|
توئم فردا آخرین مهلتته فهمیدی یا نه؟! :|
عرفان :|

تواَم؟

قضیه چیه .[sup]_[/sup].
هیچی تو فقط یه دوربین بخر بعداً برات توضیح میدم :|

O_O mfm

من فکرم تا mfm بیشتر نمی کشه!
(16-06-2014، 16:34)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 16:33)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 16:32)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 16:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تارا عاشق سروش شده ._.

تواَم؟

قضیه چیه .[sup]_[/sup].
خـآک ب سـرم :||

مهرزآد این مگه زن ندآش ؟! o_O
مدیر فانی تر از عرفان ندیدم همه جمله هاش لایک داره
(16-06-2014، 16:36)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سروش زن داره

کدوم خری زن این میشه ؟¿

سیریش خو واس تارا میفرستی واس ماهم بفرست سیاحت کنیم .-.
(16-06-2014، 16:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 16:34)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 16:32)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
تارا عاشق سروش شده ._.

آخرین مهلت چی؟ .(. .)
kaffe2
آخرین مهلت پیدا کردن شوهر برات؟
kaffe2

(16-06-2014، 16:35)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابا زنی گفتن تارا مردی گفتن هجب و هیایی گفتن چقده تو بی هیایی
دهنتو ببند تو :|

(16-06-2014، 16:36)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سروش زن داره
خُ؟! :|

(16-06-2014، 16:36)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تارا ازسره كاربركردم با كمربند سياه وكبودت ميكنم ضعيفه جي كفتي ب سروش ها؟>__<
آخه جقد خاري جقد خفت جقد خيانت خخ

شووری ^ _ ^
تو کِی اومدی؟! :o
سروش کیه؟! /:
کجا بودی تو هاع ؟! >_<
(16-06-2014، 16:36)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 16:34)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 16:32)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من جاستینو میکُشم )';

هعییی )):

منو فروخت ب اون دخدرههه )):

:|

آخه اون قیافه نداره ک رفته تو س تا از موزیک ویدیو هاش با اون کـرده :|||

اححح >.<
|:
بدتر از انریکه اینه |:

چی میگی تو ؟؟؟ :|
تو رو نگفتم که |: جاستینتو گفتم|:
(16-06-2014، 16:37)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
تارا عاشق سروش شده ._.

تواَم؟

قضیه چیه .[sup]_[/sup].
خـآک ب سـرم :||

مهرزآد این مگه زن ندآش ؟! o_O
اُه :|
راس میگه رُز بیاد قتل ناموسی میکنه میزنه عرفانو میکشه ((=
(16-06-2014، 16:37)Av!Sh@ 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سروش زن داره

کدوم خری زن این میشه ؟¿

سیریش خو واس تارا میفرستی واس ماهم بفرست سیاحت کنیم .-.

در حضور من ساعت سه نصفه شب ازدواج کرد

عکسشو مگه ندیدی ؟
از خداشون باید باشه Big Grin
آقا قضیرو بگید تا بتونم براش دوربین مناسب بخرم!