انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-06-2014، 1:12)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:10)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدایا کی این اخطار ما لغو میشه........
آبروم رف.
تو سایت خواستم با یه دخدری دوس شم برام پ.خ داد:چون اخطار داری باهات دوس نمیشم.دوستی با بوووووووووووق بهتر از تو هست و تو از بووووووووووووووووووووووووووووققققققققققق هم کمتری....طرف خود درگیری داشته با خودش

مگه کاربر عادی ها هم می تونن اخطار ها رو ببینن؟؟؟؟؟

خب من و اون خبلب قبلا ها با هم دوس شده بودیم و بعدش تو پ.خ از دسم در رف براش اینو نوشتم که اخطار دارم................
(16-06-2014، 1:13)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مردونگی اصلا به پشت بازو ,شکم شش تیکه, گردن کلفتی,سبیل گذاشتن نیست
.
.
.
.مردونگی به اینکه پا برهنه, پاتو بذاری روی سوسک زنده.

و هم چنین زنده بشوریش و بندازیش تو قوطی آرد تا کاملا سفید شه Big Grin
(16-06-2014، 1:14)~RÕK$ÀÑÂ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:11)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رُکی^_^
مآعی^_^
عشخم^_^

دلم برات یه کوچولو شده بود(: ...!!
عایا میدونید سریعترین راه به دست آوردن قلب مرد چیه؟
.
.
.
.
.
.
.
.
پاره کردن سینه ش با یه کارد آشپزخونه!!!
!شیمیا یی داریم
شیمی دانیم
چی میخوای دایی؟؟
ریتالی؟؟
خواسی شبم بیا چون ما بیداریم!
-_-
(16-06-2014، 1:13)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:10)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پری تو تکی ._.

خوب شدم ._.

وقتی مادر تو خونه نباشه تو هم مثه من استاد میشی..!

چی خوردی..؟!

همون اولین قرصی ک گفتی .. رفتم گشتم دیدم داریم ، خیلی خوشال شدم ک داشتیم ^___^

اسمش یادم نی ._.
اگه نبود حتمن تا صب نابود میشدم ._.
حتما بخونید به دردتون میخوره
یه جوونى از یه بزرگی پرسید :
اگه دنیا فانیه، چرا همه دنبالش میدوون ؟
چرا وقتی مالشون تو این دنیا جا ميمونه، همه دنبالشن ؟
چرا آدم به خاطر پول، حتى دوستشو دشمن ميبینه ؟
آن بزرگوار از جیبش یه بسته کبریت درآورد و 3تاش رو برداشت، بعد 2تاشو گذاشت توى قوطی کبریت، و اون یکی رو از وسط نصف کرد، با اون نوک تیز چوب کبریت لای دندوناشو تمیز کرد و فرمود:
.
.
.
.
.
. . .
من چه میدونم !!!:|
جیـــــــــــــــــــــــغ>_________<

فردا می خوام برم توی همون مدرسه ای ک دوست دارم بعد از 1 سال دوری فقط دعا کنید امسال کلاسمون تشکیل بشه

با اینکه کلاسامون از تیر شروع میشه ولی راضیم فقط برگردم همین مدرسه

اگر هم نشه ک اصن نمیرم ترک تحصیل می کنم
(16-06-2014، 1:13)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مردونگی اصلا به پشت بازو ,شکم شش تیکه, گردن کلفتی,سبیل گذاشتن نیست
.
.
.
.مردونگی به اینکه پا برهنه, پاتو بذاری روی سوسک زنده.

از همه اینا گذشته به یه چیز دیگه هم هس:V
وآآی این دختره رفت..؟!

سارا نبودی چجوری ایسگاشو گرفته بودم..!

ینی دوست دارم 10 دیقه فقط قه قهه بزنمــآ..!حیف که نمیشه..آبجیم خوابش سبکه..!

اسکول ساده بود چقدر..!Big Grin