انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خو بسه ديه برم عوض كنم آويمو!
نقل قول: مگه نمیدونستی عرفان بابایـه مـآدرته ؟ :|

مامان میدونسی بابابزرگم دندون متحرک داره? :v

چه بابابزرگ خفنی دارم .^.
(16-06-2014، 12:46)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هريHeartHeart
میگم حالا تُ میخوای بیخیال شو :| !
(16-06-2014، 12:47)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:45)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تارا  جاستین ؟|:
نگو که تو هم عاشقشی |:؟

آره ._.

تـــــــــآرآ ؟؟؟

جیــــــــــــــغغغغغغغغغغ *^_______________^*

چ عجب یکی بود ک منو درک کنه (. .*)
(16-06-2014، 12:47)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:45)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تارا  جاستین ؟|:
نگو که تو هم عاشقشی |:؟

آره ._.
من میرم توبه کنم |:
حرفی هم ندارم :/\
نقل قول:
چ عجب یکی بود ک منو درک کنه (. .*)
داره باهات شوخی میکنه احساس تنهایی نکنی .. مگه نَ تارا؟ (* ..)
(16-06-2014، 12:48)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

رزی هم دندون مصنوعی میزاره :>>
سیلام..
اوف عکس جاسمینو دیدم داره میاد
.
.
.
.
آخیش Big Grin
(16-06-2014، 12:48)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هیم. وقتی دندونامو در میرام زبونم میوفته بیروcrazy