انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-06-2014، 11:26)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:24)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:24)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آوا..!به این مرضیه اخطار بدم..؟!*__*

داره به علایقِ من توهین میکنه..!

بن آی پیش کن ._.

I can't
خدافظ

خدافس._.
(16-06-2014، 11:25)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:23)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی عکس و امضایه منو پاک کرد ؟ :|

:|||

حتمن از رو تنفرش نسبت ب جاستین این کارو کرده :|
مامان دوست دارم (* ..)

._.

ولی من ندارم )":

چرا پاک کردی ؟ )):
(16-06-2014، 11:26)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:22)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
استفاده از عکس این دخدره بربری بر خلاف قوانین اخطار میگیره هرکی بزاره ._.

مامان)))))))))))))))))):

آوآ ؟Sleepy

چرا مثلا ؟؟؟

چطور میشه عکس زین و بقیه خواننده هارو گذاشت ، اینو نه ؟

ینی چی ؟

بر اساس کدوم قانون میگی تو ؟ -____________-

نشون بده ببینم فرزندم -_____-*
از این زینم بدم میاد لینک بده پاکش کنم -_-

این قوانین و مرجع تقلید اینجا آوا گفته ._.

آدم خوبیه مامان ^_^

صلاحتو میخواد مامان ^_^

نقل قول: نسبت به قبل یه کمی بیشتر میام ولی بازم تک و توک میام به خاطر باشگاه و اینجور چیزا!
خوبی؟چه خبر؟
ای باوو حالا نرو :/

خوبم تو خوبی؟ *^_^*

پریا اخطار بدی محرومت میکنم ;v

فرزام توام ساکت باش ._.
(16-06-2014، 11:24)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازش خوشمـ اومـده تازگیا :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://thumbs.hh.ulximg.com/public/img/avatar/500_1393279974_iggy_azalea_highsnobiety_007_17.jpg

من که 4 ماهه عاشقشم :|
خدافس.....

دیگه نبینم درباره متال و راک بد بگید-_-
(16-06-2014، 11:27)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:26)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی
فاطی
فاطی

قبول شدم^____________^

کجـآ ؟! O_o

امتحانای خرداد!!!

همه رو پاس کردم*___________________*
کـسی نمیخـواد عروسی کنه ؟ گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 73

گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 73

الـآن شـلوغـ, . بساط پـآرتی هم آمـآدس گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 73

برو ...........بریم . گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 73

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://t2-11.blogfa.com/ please play .
سوشي پآكيدمBig Grin
آوآ بزار ک بزارم عکسشو *_* ):

من میزارم حتی اگه ب قیمت محروم شدنم تموم بشـه! (:

همچین آدمی هستم !! بعله Sleepy
(16-06-2014، 11:28)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:26)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:22)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
استفاده از عکس این دخدره بربری بر خلاف قوانین اخطار میگیره هرکی بزاره ._.

مامان)))))))))))))))))):

آوآ ؟Sleepy

چرا مثلا ؟؟؟

چطور میشه عکس زین و بقیه خواننده هارو گذاشت ، اینو نه ؟

ینی چی ؟

بر اساس کدوم قانون میگی تو ؟ -____________-

نشون بده ببینم فرزندم -_____-*
از این زینم بدم میاد لینک بده پاکش کنم -_-

این قوانین و مرجع تقلید اینجا آوا گفته ._.

آدم خوبیه مامان ^_^

صلاحتو میخواد مامان ^_^

نقل قول: نسبت به قبل یه کمی بیشتر میام ولی بازم تک و توک میام به خاطر باشگاه و اینجور چیزا!
خوبی؟چه خبر؟
ای باوو حالا نرو :/

خوبم تو خوبی؟ *^_^*

پریا اخطار بدی محرومت میکنم ;v

فرزام توام ساکت باش ._.

مرسی عزیز!بد نیستم
کانتر آنلاین میزنی؟=))