انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-06-2014، 11:17)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:13)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو اونو دیدی تحریک شدی اینو ببینی چی میگی ((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/611fv5dg98s6koen5m03.jpg

دمـ, دخـتره گـرم Big Grin

凸(¬‿¬)凸

احمدی نژاد فکر کنم گفت شب بیا باهات کار خصوصی دارم!!!!
نقل قول: متآل كه مآل شيطآن پرستآس 
کی اینو زرو میزنه؟ :|

اصن میدونی متال چیه اینی که این حرفو زدی؟ :|
(16-06-2014، 11:16)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:14)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ويدئوشو ديدم خيلي وحشتنآك بود بعدم من تو هوآ نميپرونم!
هعیهعیهعی ..

یه مشت خرافـآتی دور و ورمونن :| !

ولش كن اصا من شيطآن پرستآ رو دوس ندآرم دوس دآرم خون آشآم بشمBig Grin:vil:p332
(16-06-2014، 11:15)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:12)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:08)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پریا-_-
زنم چی کار میکنه؟خوبه؟چه خبرایی دیه از داری؟؟؟
-__+

اممم..!نمیدونــم..والا..اون اکنته بود که ماله لعیا بود..؟! نـآزی یه بار باهاش اومده بود..!
مثه این که دیروز اومده بچه ها محروم کردن..!لعیا گفت به من..!-_-
چون من سره یه داستانـی باهاش قهـرم..!>__<

کی محرومش کرده بود؟0_0 0_0 0_0 دقیقا کی؟؟؟
لعیا هم تازگیا نمیاد فقط از تو میتونم خبر بگیرم!
سر چی حالا دعواتون شده؟

گفتم که وسطه خیابون کلن ما دعوا داریم..!

یــه دفـهـ بحث پیش اومــد دقیقـاً تو یه مکانِ عمومــی رو سریه منو از سرم کشید..!^__^ بعد یه سری پسر الافـ هار هار خندیدن..!نازنین هم نشسته با اونا میخنده..!منم قهر کردم باهاش..-_-

زشته بالاخره..!لعیا تو انجمن ایمـآن میاد..!الان رفته مشهد..نمیدونم واسه کی داره دخیل میبنده..!که پا نمیشه بیاد...!Big Grin

(16-06-2014، 11:15)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:14)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:13)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:11)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/vemlg0exoqq7lrovdgog.jpg

برادر آلبرت داشتیم ؟ cry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl

حقیقت تلخه ._.

ی کاری نکن INNA رو فوش کش کنما *-_____-*

جاستین کجــآ..!اینــآ کجـآ..!+_+
من روش حساسمـآ..!
(16-06-2014، 11:18)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عرفان ؟ O_o

میخوام رزی رو هم بلیبری کنم 1: (((((((:

بلیبری نه .. بلیبر !

:|
(16-06-2014، 11:17)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســلام

ایتالیا ک 2-1 برد .__.

ولی اسپانیا 5 تا خورد 4fvf
(16-06-2014، 11:17)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســلام
باز این اومد:V
[ -> ]
ســلام

سلام=)))
:| خدافس
(:2
(16-06-2014، 11:19)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: متآل كه مآل شيطآن پرستآس 
کی اینو زرو میزنه؟ :|

اصن میدونی متال چیه اینی که این حرفو زدی؟ :|
احسنت به دختر خودم-_-

راستی....

مزیک ویدیو اسلیپ نات....

فک کنم سولفور.....

خیلی چرتهConfused