انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جوک بذارم سپاس میدید تا 9000 تایی بشم؟؟؟
(16-06-2014، 1:29)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:25)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:23)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:22)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:21)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جانم?|:

هیچی به کارت برس! موفق باشی+_+

ممنون|:
راستی من باهات یه کاری داشتم.__.

چیکار؟؟؟؟

راستی عمت خوبه؟؟؟؟؟

نترس امر خیره.__.
جلو جمع بگم?
سلام دارن خدمت شما و خانواده گرامیتون خصوصا عمه فداکار شماAngel

میخای جلو جمع بگوع!!
میخوای خصوصی بگو!
فرق نداره!
(16-06-2014، 1:36)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:34)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:33)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:30)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ღSnow Princessღ
بسه اقد بدجنس نباش !!
اذیتش نکن گناه داره

تو بشین سرجات|:
ور مری?

بمونم؟؟(:

یس!
بپر بیا پ.خBig Grin
اوکی-_^
ولی 10 دیفه میتونم بمونما..!!
ننه بابا شاکی شدن!!Big Grin
همه به خاطر بچه بودنم منو اذیت کردن و کلی سرکارم گذاشتن و کلی فحش بهم دادم

کاری که پریا کرد در برابر اونا هیچی نبود.

همه زدن پریا.از تو نخورده بودم که خوردم..............

بایcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

قلب من دیگه طاقت اینو نداره اینجا باشهcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingSadSadSadSadSadSad
به بابام میگم اگه من بمیرم چیکار میکنی؟!
میگه بی سر و صدا تو باغچه خاکت میکنم یارانت قطع نشه
یعنی یه تعریف جدید از عاطفه پدری ارائه داده هااااا
عارفه من معذرت میخوام..!ببخشید..!

فرزام میبینی چه بچه ی خوبیم.؟!Angel
(16-06-2014، 1:36)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:29)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:25)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:23)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:22)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ممنون|:

چیکار؟؟؟؟

راستی عمت خوبه؟؟؟؟؟

نترس امر خیره.__.
جلو جمع بگم?

میخای جلو جمع بگوع!!
میخوای خصوصی بگو!
فرق نداره!
اومدم ازت حلالیت بطلبم|:
(16-06-2014، 1:38)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عارفه من معذرت میخوام..!ببخشید..!

فرزام میبینی چه بچه ی خوبیم.؟!Angel

دیدن این چیزا چشم بصیرت میخواد ._. ک متاسفانه من دارم ._.
تا حالا دقت کردین هر وقت میگیم این سوال مهم نیست مباد تو امتحانSad((((((((
(16-06-2014، 1:36)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

ممنون|:

چیکار؟؟؟؟

راستی عمت خوبه؟؟؟؟؟

نترس امر خیره.__.
جلو جمع بگم?

میخای جلو جمع بگوع!!
میخوای خصوصی بگو!
فرق نداره!