انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-06-2014، 11:45)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:41)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:38)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آوآ من میخوام همیشه بزارم )):

پاک نکن دیه ! ))):

رُکی میمون متقلب :|||

هرکاری من میکنم تو ه مباس بکنی ؟

عنتــ*ـررررر*_*

همیشه مرجعع تقلید بقیم :V

حرف نزن -_-

موجی -_- :|

آوآ ؟ :"|

ب مامانت میگه موجی :"|

:|
(16-06-2014، 11:45)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هع!
ایمان یادته این اواتاره؟؟؟

اولین روزی کـ عضو شده بودم این عکس مَـرضی رو گذاشته بودم .
فردا که خونه رسیدم عکس جاستین میزارم حال کنید *^_^*

فاطی میخوام بزارم تو عکس خودتان و اتاق شخصی ._.

وایسا فردا مبزارم ._.
(16-06-2014، 11:45)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:41)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: آوـآ رفتی ؟ 
با منی؟ :|

اه بکشید بیرون از جاستین و دوستاش دیگه >_<

مامان جونم اگه سلامتی من واست مهمه یه روز در میون بزار حداقل :v

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://t2-11.blogfa.com/

بیـآ جاستین بیبر گوش کن خوب میشی . Angel
 جاستین شب میفرسم سراغت :v
الــــــــان رفتــــــــم تو کوچــــــــه سطل اشغــــــــالو خالی کنم چشــــــــمم خورد به یه صحنه وحشتناک بغضم گرفت!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نامــــــــردا دیروز غروب که من خونه نبــــــــودم مــــــــوز خوردن به من نگفتن!!!!!!!!!!!!!
(16-06-2014، 11:45)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تاحالا کسی مورد ظلم من قرار نگرفته بود cry girl
عذاب وجدان داره خفم میکنه cry girl

همش تخسیره این دخدره جاستینه cry girl

بره زیره تریلی :v

نههههه cry girl

پدر بچه هام cry girl
خانوم Donya Garmoosa2 لطفا اگه میخواین عکس قرار بدید از لینک مستقیم استفاده کنید !
این جوری سرعت سایت هم پایین نمیاد.
(16-06-2014، 11:45)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چرا >_<

آوآتار و امضامو حذف کردی :'|

اونم واس مامانتو cry girlcry girlcry girl

داری ب بابات خبانت میکنی ؟ نمیزاری حتی عکسش تو امضام باشـه cry girlcry girlcry girl
(16-06-2014، 11:47)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

نههههه cry girl

پدر بچه هام cry girl
whaaat? :|

بچه هاشم برن .. نسلش از بین بره ._.

دیه به مامان من نگو موجی -_-
(16-06-2014، 11:46)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 11:45)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هع!
ایمان یادته این اواتاره؟؟؟

اولین روزی کـ عضو شده بودم این عکس مَـرضی رو گذاشته بودم .

بت میگفتم عکستو بده خرناز میکردی!!!خخخخ!