انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-06-2014، 12:11)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:08)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:06)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:03)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:01)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:|

من خودم میرم پیش جاس ... !!!!

اون سلنارو هم جـ*ـرش میدم :|!

کودتا ایجاد میکنم دوباره از هم جدا شن ! :|

سلنا بره با نایل :|

جاستین بشه واس خـودم *-______-*

دیگه نه رُکی ب هدفش میرسه نه نوری ((((:

نخور ! :|

اگـه راس میگی شورت جاستین چه رنگیـه ؟! o_O
همون رنگیه ک شورت تو هم همون رنگیه =))))))))))))))))

زرد ؟! :|
رُکی این چرت و پرتارو بزار کنار :|

ی چیزی بگو ک بقیه ازش بهره ببرن ! :|

این عکستو عوض کن تا ب آوآ نگفتم حذفش کنه :|

آندرستند ؟ :|||

اهان -_-

خُــب :|

جاستین تو یک هفته چن بار می آد خونمون ؟! :|

اگه گفتی ؟! :|

نهههه >_<
(16-06-2014، 12:13)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:10)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:09)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:07)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:03)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی دوتا دیدم ک با انریکه خونده :|

مگه پیت بول آخر اهنگاش چیه ؟ :|

جاستین قشنگ دخدره رو بـوس میکنه :||

:| خوب شما آهنگای خوبشونو دیدی=)
یه آهنگایی داره=)خیلی بد تر از چیزی که میگی
اصلا خیلی خوبه=)

شما هم آره ؟ :|

من فک میکردم بچه مثبتی *-__-* :}

چی؟
کی؟
کجا؟
شما کی هستید؟
اینجا کجاس؟؟؟=)))

نه مث اینکه شما ، مارو هم گذاشتی تو جیب بغلت :|

شدیدا منحرف و منفی هستی :||

شما؟؟؟؟ به جا نمیارم!=)
نقل قول: [ YᴏU ᴀʀᴇ Mʏ Lɪғᴇ ]
مامان تو منو به این فروختی؟ cry2
اگه عکس جاستینو از آواتارتون بر ندارید منم میرم عکس سلنارو میزارم اواتارم گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 88
(16-06-2014، 12:11)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب دیه .. قوربان شومـا خودافیس *^_^* !

(16-06-2014، 12:12)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرضی و رکی :V

اول بریم اون سلنا ی *** رو بکشیم :|

بعد دعوا کنیم -_-

نورا تفاوت سنیت با جاستین خیلی زیاده :|

اون 20 سالشه تو 13 سالت :|

پس بهتره بزاری من و رُکی ادامه بدیم تو بکشی کنار :||
(16-06-2014، 12:14)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه عکس جاستینو از آواتارتون بر ندارید منم میرم عکس سلنارو میزارم اواتارم گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 88
من بهت افتخار میکنم لعنتــــــــــــــــــــــــــــــی >_______________________<

(*..)
(16-06-2014، 12:13)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:07)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:06)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:04)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 12:01)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عــــه ؛ چشات چقد شبیه من شد الااان .___.

نازنین اومده بود *._.*

کجا اینجا؟؟
پس بعد از اینکه میره به من میگید؟=(

اره ._.
نبودی خُ ._.

هعی ._.

کی اومد؟:||||||||
امروز؟؟؟
دیروز ._.

اسم اکانتش چیه؟
من برم

خودافظی+_+
جاستین مگه با آدریانــا لیما دوس نشده بود ؟ 20 سانت فاصله قدی + 12 سال تفاوت سنی :V
(16-06-2014، 12:12)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرضی و رکی :V

اول بریم اون سلنا ی *** رو بکشیم :|

بعد دعوا کنیم -_-

هاع -_-

فکر خوبیس -_-