انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-06-2014، 10:57)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 10:56)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 10:55)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
طولانی ترین آهنگی که گوش دادید چن دقیقه بوده.__.؟(با کلام)

پریا-_-

15:30 یو؟ oO
هار هار:V
15:42:|
**نت سوز:|

آهنگ کی؟؟؟؟

من با سند گفتم
(16-06-2014، 10:55)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پریا-_-
فکر کنم15:42 بود مطمعن نیستم
محمــد..؟!+__+
(16-06-2014، 10:57)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 10:56)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

پریا-_-

من قبل ترش یدونه 20 دقیقه هم گوش کردمcrazy
(16-06-2014، 10:58)Av!Sh@ 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافظ |:

بتــمرگــ آویــ
>_<
چیز شاهین نجفی Big Grin
(16-06-2014، 10:58)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

پریا-_-

ای عشق..!Big Grin داریوش..!البته فقط اینو یادم مونـده..!وگرنه زیادن..!

به شاه احترام نذاشتی..!Dodgy
من عادت ندارم به خودم احترام بذارم-_-
(16-06-2014، 10:58)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
يس فاطمه14 ساله دان5 البته بيشتر كيوركي كارميكنم بومسه دوس ندارم

واليبال اسكيت وشنارو6ساله ازسوم راهنمايي
خوبدرود

اممم...|: دیشب پسررو که محرومـ کردمـ...حواسم نبود دلیلِ محرومیتشو نوشتم گمشو..!Angel

کـآرمـ اشتباه بوده دوستان.؟!
(16-06-2014، 10:48)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 10:45)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 10:40)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 10:37)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 10:33)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عه شما از کوجا میدونی؟=))))))))
هارهارهار =)
مشت بزن من دفاع میکنم=)

ای بابا یادت رفتـه...؟! پـآرسال در این مورد بحث میکـردیم..؟!|:

اصن در و تختـه اید برای خودتون..!وسطِ خیابون یه چیزی به نـآزی بگی خوشش نیـآد..!نیگـآه نمیکنهـ خیابونه نگاه نمیکنه..پسرا دارن نیگامون میکنن...!یـه دفـه پـآش تو دهنته..!*__*

اصن من نازنینـ بردمـ..ورزش رزمـی یاد بگیره..!$__$

آورین آورین=)
حالا چه سبکی میره؟=)
من که دست راستم تاندولش له شد:|
با بهترین رفیقم دعوام شد از عصبانیت مشت زدم تو دیوار-_-
دستم یه مدت باد کرد بعد رفتم دکتر گف تاندول دستت له شده شانس آوردی پاره نشده=_=
الان یه ماه از این اتفاق میگذره باز یه کم دستم بهتر شده!

کــآرآتـه میره..!$__$..دیگه سبکشو یادم نیست.!-_-

من دوست دارم کنگـ فـو یاد بگیرمـ..*__* میگن سخته..!کار کردی.؟!

دمش گرم=)))
بگو بزن دهن همباشگاهیاتو سرویس کن=)
آره رفتم.
کنگ فو هم خوبه مثلا یکی از شاخه هاش کنگ فو توا هستش!
من الان فول کنتاک کار میکنم.
(16-06-2014، 11:00)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

پریا-_-

من قبل ترش یدونه 20 دقیقه هم گوش کردمcrazy

منم یه آهنگ سی دقیقه ایی گوش دادم توی محرم بود می گفت:

حسین ، حسین ، حسین ، حسین، حسین ، حسین .........