انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هیـم -_-

سلام ^_____^ و درود ^_^
(16-06-2014، 17:29)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 17:25)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: amir303، Av!Sh@ 1D، Directioner girl، First Star، lackyguy، M.K.N، NICKOLAS، SABER، Sara_5978، Shadow of Death، _TakPaR_، مـــــــهــنــاز، ✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘، ✯مهرزاد✯5 کاربر پنهان

این کارت بر خلاف قوانینه

موافقم
(16-06-2014، 17:29)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 17:25)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: amir303، Av!Sh@ 1D، Directioner girl، First Star، lackyguy، M.K.N، NICKOLAS، SABER، Sara_5978، Shadow of Death، _TakPaR_، مـــــــهــنــاز، ✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘، ✯مهرزاد✯5 کاربر پنهان

این کارت بر خلاف قوانینه

واقعــا؟

معذرت میخوام نمیدونستم.
آخه دیدم بودم تا حالا این کارو میکردن!!
(16-06-2014، 17:27)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا میزنمتا -_-

ماکان :ngh:

رکی عزیزم |:

عشقم فاطی تو بیا پ.خ |:

بــه بــه ســتــاره خـــانـــــوم -__-
(16-06-2014، 17:27)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا میزنمتا -_-

ماکان :ngh:

رکی عزیزم |:

عشقم فاطی تو بیا پ.خ |:
چرا درخـوآسـت منو رد کردی ؟ cry girl
(16-06-2014، 17:28)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 17:22)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کمی با من نیز سخن بگویید

آمدی جـانم به قربانت ؟

بیـآ دلم یکم پُـر شده . 200 -300 تا فوش بارت کنم خنک شم .

گفتی خواهرم نداری ؟ فوش مادرم کـ, ممنوعه . . . باشه .

اینجـا بدم یا تو خصوصی ؟ Angel

بر عمت لعنتBig Grin
تو خصوصی بگو
به احترام آقا صابر 5 دقیقه چیزی نگیـدTongueSmileBig Grin
خدافس:|
(16-06-2014، 17:25)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبی؟:}
اوهــوم (:
عمو صـابر ؟ .-.