انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یشب به مامانم میگم منو بفرست خونه شوهر خودتو راحت کن !
میگه اولا کسی از جونش سیر نشده بیاد تورو بگیره :|
دوما حق الناسه ما خودمونو راحت کنیم دیگران رو ناراحت !
الان تنهای سوالی که پیش میاد اینه که شما خواهر گمشده ندارین ؟
(16-06-2014، 1:30)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ღSnow Princessღ
بسه اقد بدجنس نباش !!
اذیتش نکن گناه داره

تو بشین سرجات|:
ور مری?
(16-06-2014، 1:29)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کم کم دوستیتون داره ب دعوا و دشمنی تبدیل میشه

عارفه تو ببخشش

پری تو هم کارت درست نبود قبلش می خواستم بهت بگم گفتم "هردوتون ناراحت میشید بذار مخفی بمونه"

ولی درست نیس چنین شوخی هایی

^__^

عارفه برو گزارش کن..!...چرا وایسادی پس..؟!Sleepy

بخند آقا بخند..!Sleepy

سارا درد شروع شد..!میرم دیگه..!
(16-06-2014، 1:30)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:25)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:23)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چیشد پریا چرا دیگه نمیحرفی

از رو اصرارت به رفتن من فهمیدم یه کاسه ای زیر نیم کاست هسوبرا همین شدم مخفی......مرسی آقا صابر که پنهان شدن رو گذاشتی......

پریا یا فخری قلابی میخوای گزارش بدم..............

گزارش بده..!Heart

منم که نفهمیدم تو آفی..!Sleepy

برو گزارش کن همشو..!
خب چرا عصبانی میشه

به خاطر قلبی که گذاشتی تو ارسالت گزارش نمیدم.............

نه بابا چرا بیرون کردن من.............

قلب چ کارها ک نمیکند...! 0_0
رفتم دکتر میگم اقای دکتر پاهام عرق میکنه،میگه چیز مهمی نیست منم همینطوریم!میگم گاهی وقتا سرگیجه میگیرم،میگه منم همین طوریم !گفتم اقای دکتر شما هم مثل من مریض هستید یه دکتر خوب پیدا کنم باهم بریم پیشش ،دیوانه از مطب انداختم بیرون .
مردم اعصاب ندارن.
دوستان چند تایی سپاس می خوام تا 9000 تایی بشم

ممنون میشم سپاس بدید تا منم برم لالا^___-
(16-06-2014، 1:33)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:30)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ღSnow Princessღ
بسه اقد بدجنس نباش !!
اذیتش نکن گناه داره

تو بشین سرجات|:
ور مری?

بمونم؟؟(:
(16-06-2014، 1:33)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:29)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کم کم دوستیتون داره ب دعوا و دشمنی تبدیل میشه

عارفه تو ببخشش

پری تو هم کارت درست نبود قبلش می خواستم بهت بگم گفتم "هردوتون ناراحت میشید بذار مخفی بمونه"

ولی درست نیس چنین شوخی هایی

^__^

عارفه برو گزارش کن..!...چرا وایسادی پس..؟!Sleepy

بخند آقا بخند..!Sleepy

سارا درد شروع شد..!میرم دیگه..!

صب بیا خب؟بعد تریف کن چقد خندیدی ^_^ :|
(16-06-2014، 1:34)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-06-2014، 1:33)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ღSnow Princessღ
بسه اقد بدجنس نباش !!
اذیتش نکن گناه داره

تو بشین سرجات|:
ور مری?

بمونم؟؟(:

یس!
بپر بیا پ.خBig Grin
هعـــی..!

گزارش کن..!اولش برای خودم میاد..!Angel