انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آره شب یعنی ارامش .. ولی این ارامش رو باید صرف فیلم دیدن میکردم نه چت کردن ! چت که ارامش نمیخواد ، میخاد ؟ (:
به هر حال دیگه شب بخیر رفتم ..
(09-08-2015، 3:04)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره شب یعنی ارامش .. ولی این ارامش رو باید صرف فیلم دیدن میکردم نه چت کردن ! چت که ارامش نمیخواد ، میخاد ؟ (:
به هر حال دیگه شب بخیر رفتم ..

نه والا
منم برم دوتا پست رمان بذارم و میرم
فعلا
شبت شیک Big Grin
هیهیهیهیهی .____.
(09-08-2015، 3:08)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیهیهیهیهی .____.

من یه سوال از شما دارم
منم برم تمرین بای
(09-08-2015، 3:09)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم برم تمرین بای

موفق باشی برادر
خداحافظ
(09-08-2015، 3:09)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 3:08)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیهیهیهیهی .____.

من یه سوال از شما دارم

بفرما عژیژم  ._.
[ -> ]
هیهیهیهیهی .____.

سلام ملیکا(:
(09-08-2015، 3:10)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 3:09)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
هیهیهیهیهی .____.

من یه سوال از شما دارم

بفرما عژیژم  ._.

شما چرا وقتی همه دارن میرن میای؟
(09-08-2015، 3:11)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
هیهیهیهیهی .____.

سلام ملیکا(:

سلام نداااااا ^_____^

(09-08-2015، 3:12)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 3:10)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
هیهیهیهیهی .____.

من یه سوال از شما دارم

بفرما عژیژم  ._.

شما چرا وقتی همه دارن میای؟

ها o_O 
همه دارن ؟ چی دارن o_O ؟ ترجمش کن o_O ؟