انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-08-2015، 23:44)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 23:38)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سبحان اين زنت اينجام هست؟

نه زن اولم معلوم نی کجاست نمی بینمش

این زنه دیگم هم نیست اینجا جایه دیگه

جمله اولو فهميدم جمله دومو انقر كفش موندم:229:
(08-08-2015، 23:46)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام فراست

فراست مگه اسم پسر نیست

._____.
؟

فراست اسمی شبیه ب متینه !

معنیش شبنم یخ زده ...

ی جور کلمه سرد (:

نه اسم دخترونس ، نه پسرونه .. البته اینشم مهم نیست

معنیش مهمه !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=239631&page=91
شانس ما رو باش :|
این همه من انلاینم ولی باید اومدن ارشد به گ.آ رو از دست بدم =|
منم میخوام تگش کنم بیاد گفتوگو یه روزی ! >_<

بیا دیگه صابر  Undecided
من امید دارم تو میای بالاخره !  :4chs:
پس بیا ! -_-
(08-08-2015، 23:49)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 23:46)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام فراست

فراست مگه اسم پسر نیست

._____.
؟

فراست اسمی شبیه ب متینه !

معنیش شبنم یخ زده ...

ی جور کلمه سرد (:

نه اسم دخترونس ، نه پسرونه .. البته اینشم مهم نیست

معنیش مهمه !
اوووووووووووو یههههههههههه

شبنم یخ زده

اهوم

اشب دیگه واقعا تموم نمیشه

یا شایدم ساعته منه که باتریش تموم شده
کـسی نـیـس ؟ >_<
هعهعی :|
(08-08-2015، 23:52)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کـسی نـیـس ؟ >_<

منو به این گندگی نمی بینی؟؟؟
نه مث اینکه کسی نی ._.
شَلغم استم ._.

ایش -_-

بای ._.
(08-08-2015، 23:53)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 23:52)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کـسی نـیـس ؟ >_<

منو به این گندگی نمی بینی؟؟؟
ها الان دیدم ._.
ولی تو یه نفری !
من شلوغ دوس دارم ..