انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-08-2015، 21:19)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کیمیا اعصاب نداره:v :97:  :angry2:
آخه فک کرده کیه ک تا بش میگی سلام فکر بد میکنه
نقل قول: برم جوآب بدم حآلشو بگیرم -_-

بگیر مرتیکه رو -.-
(08-08-2015، 21:22)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جن ._.

سینآ -_-

البته بگو امشب تنهآ نیستم :>>>
(08-08-2015، 21:24)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 21:19)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کیمیا اعصاب نداره:v :97:  :angry2:
آخه فک کرده کیه ک تا بش میگی سلام فکر بد میکنه
بیخیالش
جواب سلام نده خو سپاس هست((:

(08-08-2015، 21:25)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 21:22)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جن ._.

سینآ -_-

منم بگم؟
فقط فوش ندایا
(08-08-2015، 21:23)F∀ηT⊕M _ UƥƨᴇƬ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سَهلآم .-. !!

نیو کآربَر ._.*
(08-08-2015، 21:22)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 21:16)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 21:12)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 21:07)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 21:02)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آفریــن دُختر بابا .-.
پَس وِل کُن مارا
خُدافظ (:
تو کُلا بی فکری !
شوخیـــ میکنمـ جِدی نَگیــر! <:

حوصله تو ندارم.
فک میکنی همه دخترا عاشقتن. Dodgy
فکر نمیکردمـ همچیــن آدمی باشی -__-
منم همچین فکری ندارمـ -_-
خیلی حرفای ناراحت کُنندهـ ای میزنی! 
خُدافظ برا همیشهـ -__-
خب خودت باعث میشی همچین فکری کنم
تا ی چیزی میگم سریع فک میکنی عاشقت شدم
خدافس
تو خیلی بد آدمی هستی کهـ همچین فکری میکنی!
اگهـ واقعا میدونستی من چجور آدمیم هیچوقت همچین حرفایی نمیزدی!
مُشکل از تو بودهـ کهـ فکرت در مورد منُ حرفام اینجوریهـ!
مگه من چجوری حرف میزنم کهـ اینطوری فکر میکنی؟!
خُدافس! 
جوابتو پیام کُن چون من دارم میرمو از حرفای گفتگو غافل میشمـ!  
حوصله ی پیام دادن ندارم.فقط بهت بگم ک من هیچ وقت عاشق هیچ پسری نشدم چ برسه ب اینکه اون پسرو اصلا ندیده باشم
عَجَب.. !! .-.

خُدافظ ._. !
(08-08-2015، 21:25)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
جن ._.

سینآ -_-

پس نمیگم ;v
(08-08-2015، 21:23)F∀ηT⊕M _ UƥƨᴇƬ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سَهلآم .-. !!

یآ میگی کی هستی یآ بنت میکنم -_-

زود معرفی کن .-.
(08-08-2015، 21:25)[ѕαɗ нσяяσя] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: برم جوآب بدم حآلشو بگیرم -_-

بگیر مرتیکه رو -.-

دآرم مینویسم فلا :>>>
IP بگیرید ببینید کیه :|