انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09-08-2015، 19:57)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پدرش کیه ؟

نمیدونم :|

D:
(09-08-2015، 19:53)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:52)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احضار شدگان نی؟.-.

نه .. رمـان احضار !

__

میگم من پاک کردم پ.خ ـآمو !یه عکس بده بزاریم رو آواتارمون! /:

اونایی که از نوا گرفتمو بدم دوباره؟
یا پیدا کنم ؟
(09-08-2015، 19:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:54)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:50)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:48)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جدی جد قبلا هم گفتن این ُ ؟  25r30
آرهـ مَدینهـ میگُفت؟ بهـ غَزل علاقهـ داری؟ تو صندلی داغ! :||
نیشــتو ببِند میدونمـ چقدر اَز خُداخواستهـ ای! 

ببمد باو ..  25r30

من باردارمـ :V !
.______________________________________________________.
دُخترهـ پُررو! -__-
اینجوریهـ باشهـ نشونت میدمـ -_- ._.
چَند ماهشهـ؟

نشونم بده .__. ..

پررو خودتی من باهوشم ! -_-

سه یا چهار ماهشه ._. ..
نشــون بِدمـ؟ ._.
کیــمیا خواهر مَن عَزیز من نمیمُردی اگهـ نمیگفتی اگهـ دربارهـ غَزل حرف نمیزدی!-___-
شوهرت کیست؟ بی غیرتهـ هرکیهـ! .-.
159
(09-08-2015، 19:57)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:53)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:52)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احضار شدگان نی؟.-.

نه .. رمـان احضار !

__

میگم من پاک کردم پ.خ ـآمو !یه عکس بده بزاریم رو آواتارمون! /:

اونایی که از نوا گرفتمو بدم دوباره؟
یا پیدا کنم ؟

اونایی که از نوا گرفته بودی عالی بودن ! 2 تا عکس بودن کُپی هم بودن ولی لباساشون فرق داشت وگرنه هردوتاشون از بالا گرفته شده بودن ! یکیش ُ تو بزار یکیشو من ! ؟ (:
تُف:|‎
(09-08-2015، 19:58)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:54)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:50)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آرهـ مَدینهـ میگُفت؟ بهـ غَزل علاقهـ داری؟ تو صندلی داغ! :||
نیشــتو ببِند میدونمـ چقدر اَز خُداخواستهـ ای! 

ببمد باو ..  25r30

من باردارمـ :V !
.______________________________________________________.
دُخترهـ پُررو! -__-
اینجوریهـ باشهـ نشونت میدمـ -_- ._.
چَند ماهشهـ؟

نشونم بده .__. ..

پررو خودتی من باهوشم ! -_-

سه یا چهار ماهشه ._. ..
نشــون بِدمـ؟ ._.
کیــمیا خواهر مَن عَزیز من نمیمُردی اگهـ نمیگفتی اگهـ دربارهـ غَزل حرف نمیزدی!-___-
شوهرت کیست؟ بی غیرتهـ هرکیهـ! .-.
چرا پای منو میکشی وسط؟
(09-08-2015، 19:58)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
159

راز .. روز .. ریز .. رز .. رزی :| !
(09-08-2015، 19:57)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:57)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پدرش کیه ؟

D:

چجور مادری هستی تو |:
(09-08-2015، 19:59)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تُف:|‎

یکم با خواهرت حرف بزن بیشور /: !

(09-08-2015، 20:00)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:57)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
پدرش کیه ؟

D:

چجور مادری هستی تو |:

نمیدونم ولی واقعنی حالت تهوع دارم ! :/