انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-08-2015، 14:29)ᴡᴇᴀᴋʟʏ✝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 14:26)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 14:23)ᴡᴇᴀᴋʟʏ✝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ـسلآمـ ..!

سلـام عشخــم ^_^
خوبی؟
دلم به اندازه نصف پای مورچه برات تنگ شده بود ._.

ـفدآتـ ـبشمـ ـكهـ ـخوآهـر :‌‌)

ـدلـ ـمنـ ـبيشتـر ـتر ـكهـ Smile

ـچهـ ـخبـر؟

خبـری نـی.-.
تو چه خبر؟
چیکار میکنی بیشور که فلش نمیای؟|:
(08-08-2015، 14:30)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی نسخه جدید

حلال زاده ._.

داشتم به تو فکر میکردم ._. ..

خوبی ؟ :|
(08-08-2015، 14:31)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 14:30)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی نسخه جدید

حلال زاده ._.

بله تفکراتتم خوندم =|
مرسی تو چی
آرزویت را بَرآوردِ میکُنَد،آن خُدایی که آسمان را بَرای خَنداندن گُلی میگِریانَد ..
غَزل پاشو برو نمازتو بخون ._.

از بیکاری میاد فلش! :||
یه متن خوب بدید برا پروفایلم تچکر
(08-08-2015، 14:32)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 14:31)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
مرسی نسخه جدید

حلال زاده ._.

بله تفکراتتم خوندم =|
مرسی تو چی

یه چیزی -_-

چرا وقتی من بهت اهمیت میدم تو نمیدی ؟ ( اهمیت ُ میگم :| )

چرا وقتی تو بهم اهمیت میدی من نمیدم ! ( و باز هم اهمیت رو میگم :| )

کصافط گمـشو از جلوی چشمم >_< !
(08-08-2015، 14:34)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه متن خوب بدید برا پروفایلم تچکر
الان آمادش میکنمـ (:
(08-08-2015، 14:33)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آرزویت را بَرآوردِ میکُنَد،آن خُدایی که آسمان را بَرای خَنداندن گُلی میگِریانَد ..
غَزل پاشو برو نمازتو بخون ._.

از بیکاری میاد فلش! :||

اتفاقا بیکار نبودم -_-

خستم خسته میفهمی ؟ >_<

به زور کلاس بسکت ُ پیچوندم ! >_<

میخواستن من ِ دست ِ گُل ُ تا 4 نگه دارن !  cry girl
(08-08-2015، 14:31)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 14:29)ᴡᴇᴀᴋʟʏ✝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 14:26)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 14:23)ᴡᴇᴀᴋʟʏ✝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ـسلآمـ ..!

سلـام عشخــم ^_^
خوبی؟
دلم به اندازه نصف پای مورچه برات تنگ شده بود ._.

ـفدآتـ ـبشمـ ـكهـ ـخوآهـر :‌‌)

ـدلـ ـمنـ ـبيشتـر ـتر ـكهـ Smile

ـچهـ ـخبـر؟

خبـری نـی.-.
تو چه خبر؟
چیکار میکنی بیشور که فلش نمیای؟|:

ـمنمـ ـهيچيـ :‌)

ـرمــز ... ـرمـز ـلعنتــيـ -_-

ـفرآموشـ ـكردمـ ـبعـد ـاينهمهـ ـوقتـ ._.
(08-08-2015، 14:35)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 14:32)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
مرسی نسخه جدید

حلال زاده ._.

بله تفکراتتم خوندم =|
مرسی تو چی

یه چیزی -_-

چرا وقتی من بهت اهمیت میدم تو نمیدی ؟ ( اهمیت ُ میگم :| )

چرا وقتی تو بهم اهمیت میدی من نمیدم ! ( و باز هم اهمیت رو میگم :| )

کصافط گمـشو از جلوی چشمم >_< !
شفاف سازی کردی D=
واقعیت نمیدونم فک کنم به این حالت میگن مکمل هم بودن =|