انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09-08-2015، 16:10)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این دایان چ خوب میخونه
او مای ج..._.
مَن فقَد اَزَش حال مَن خوب نیستو گوش دادَمـ خوب بود! ._.
حالم بده ! ._.
(09-08-2015، 16:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالم بده ! ._.
چِرا ؟! ._.
غَزَل؟
(09-08-2015، 16:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالم بده ! ._.

بهتر ک حالت بده :v
(09-08-2015، 16:10)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این دایان چ خوب میخونه
او مای ج..._.

تازه فهمیدی 

دایان سه تا اهنگ ترکوند

الکل ..... رو مده جنگم..... حرف مردم
(09-08-2015، 16:45)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
حالم بده ! ._.
چِرا ؟! ._.
غَزَل؟
حالت تهوع دارم -_-

احساس این کسایی رو میکنم که عمل کردن :|

ولی نمیدونن کجاشون ُ عمل کردن ! ):
(09-08-2015، 16:48)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
حالم بده ! ._.

بهتر ک حالت بده :v

اخطار ؟ ._.
جم سریز داره فاطماگل میده!
عجب :|
صابر تاپیک شیطانی رو لایک کرده :|
راستی سینی فهمـیدم نقشت ُ توی رمـان چی بزارم که جنگی جنگی بشه ! .___.
(09-08-2015، 16:53)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 16:45)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
حالم بده ! ._.
چِرا ؟! ._.
غَزَل؟
حالت تهوع دارم -_-

احساس این کسایی رو میکنم که عمل کردن :|

ولی نمیدونن کجاشون ُ عمل کردن ! ):
تو تایپک عکس از خود واقعا فقط باید عکس از خودمون بزاریــمـ ._.؟
:||||||||