انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09-08-2015، 20:03)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من با تو حَرفی ندارم غزل خانوم‎:|‎

شوخیم سرت نمیشه ؟

بی جنبه ! -_-
(09-08-2015، 20:01)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 20:00)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:58)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:54)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.______________________________________________________.
دُخترهـ پُررو! -__-
اینجوریهـ باشهـ نشونت میدمـ -_- ._.
چَند ماهشهـ؟

نشونم بده .__. ..

پررو خودتی من باهوشم ! -_-

سه یا چهار ماهشه ._. ..
نشــون بِدمـ؟ ._.
کیــمیا خواهر مَن عَزیز من نمیمُردی اگهـ نمیگفتی اگهـ دربارهـ غَزل حرف نمیزدی!-___-
شوهرت کیست؟ بی غیرتهـ هرکیهـ! .-.
چرا پای منو میکشی وسط؟
آخهـ تو حرف غزلو کشیدی وَسَط
مَن این غَزلو میشناسمـ ایــن بی آبروئهـ ._.
تازهـ میگی برو غزلُ بگیر این زَن مَن بود میزنمـ داغونِش میکردمـ تا دیگهـ پُررو بازی درنیارهـ! ._.
من کی گفتم برو غزلو بگیر؟
فقط گفتم فک کنم خبراییه؟آخه دیدم مدینه بت گفت
سلام فاطمه
(09-08-2015، 20:05)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم هفته پیش بالا اوردم دلیل نمیشه که حامله باشم :||

کجای رمـان بودیم ؟ :|

الان ج میدم مروا !
(09-08-2015، 20:05)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 20:04)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 20:02)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 20:00)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 19:58)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
159

راز .. روز .. ریز .. رز .. رزی :| !

بله ؟

داستانت ._.
خب ؟
فعلا شرایطش نیس ک بخوام بنویسم .

و ، زیاد امیدی بهش ندارم ..

خیلی خوب بود ک .. O_O

ادامه ندی ؟ |:
(09-08-2015، 20:05)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 20:03)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من با تو حَرفی ندارم غزل خانوم‎:|‎

شوخیم سرت نمیشه ؟

بی جنبه ! -_-
بهت اخطار داده بودم‎‎:|‎
خخخ خوب بود جدا ؟
من فقط سپاس دادم-____-
(09-08-2015، 20:07)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 20:05)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم هفته پیش بالا اوردم دلیل نمیشه که حامله باشم :||

کجای رمـان بودیم ؟ :|

الان ج میدم مروا !
آلزایمر گرفتی :|؟
(09-08-2015، 20:06)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام فاطمه

من فقط به امید پارمیدا میام گ . آ ^_^

خوبی ؟ :>
سلام ._.