انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=239306&pid=3013280#pid3013280

بدرود
(08-08-2015، 15:54)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
حرفای بالای 14 نزن من نمیفهمم ._.
اصن حواسم نبود چند سالته! خوب شد نگرفتی پس!  kaffe2

به رو خودم نمیارم وگرنه من میزنم رو دست تُ ._.
بچه های تو گپ در جریانن ._.
(08-08-2015، 15:55)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همهـ ش دروغهـ ،  همهـ ش دروغهـ  ._.

آر ؟ ._.

((=
چرا پرنیان نیس؟
بهش زنگ هم می زنم جواب نمیده
کی شربت آلبالو می خوره؟
خونگیه^_^
(08-08-2015، 15:56)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:54)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
حرفای بالای 14 نزن من نمیفهمم ._.
اصن حواسم نبود چند سالته! خوب شد نگرفتی پس!  kaffe2

به رو خودم نمیارم وگرنه من میزنم رو دست تُ ._.
بچه های تو گپ در جریانن ._.

اوه :|
(08-08-2015، 15:54)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:53)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی کیف میده ._. ..

مثلا من تورو بغل مبکُنم فشار میدمـ ..بعد هر چی خوردی بالا میاری :|

بعد من میخندمـ ^_^ :|

یا علی :|

تو خطرناکی نمیام من ._.
میامـ خونتون میدُزدمت ._. ..
(08-08-2015، 15:55)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:53)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهری تو گپ ادد نمیشم :|

تقصیر تو شد لفت دادم آ -_-

بعدش بازم ادت کردمـ ک ._. ..

منم لف دادم :|

ب یکی بگو ادم کنه بیام تورو ادد کنم 

میگم ادد نمیشم :|

همه تا حالا امتحان کردن ، نمیشه ..

ب آیدا بگو اددت کنه بیای منو ادد کنی -_-
(08-08-2015، 15:56)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:55)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همهـ ش دروغهـ ،  همهـ ش دروغهـ  ._.

آر ؟ ._.

((=

به فنا رفت ._.
بلاکش نمودم ._.
(08-08-2015، 15:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:52)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:51)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:48)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:47)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون پسره فکر میکرد من دو چیز چیزم :||

:||||||||||||
دو چیز چی؟ :|
غَزل؟
علی ._. ؟؟

Big Grin  نفهمیدی ؟ :|

والا منم روم نمیشه بگم ! :|
بگو غَزل؟
نُچ ._.
تو پُررو ترین شخصی هستی کهـ میشناسم بگو <:

اتفاقا تو پرو تری ! -_-
بزار برات از کَم رویام بگم!
رفتهـ بودیم خونهـ مادربزرگم پریروز مادربزرگم عَمل کردهـ بود! برای عیادتش اومدن یهـ دُخترهـ هم باهاشون بود! منم با شلوارک نشستهـ بودمـ تلویزیون نگاه میکردم! دُختره هم اومد یجای نشست کهـ میدیدمش بعد منم خیرهـ شدهـ بودم بهـ تلویزیون از خجالت میخواستم زمین دهن باز کنه برم توش آخهـ کثافط خیلی نگاه میکرد عین تو پررو بود گوشیشو درآورد بعد منم به تلویزیون همچنان نگاه میکردم باهاش وَر میرفت با گوشی منم همش احساس آب شُدن میکردم! ._.
به اینجا نگاه نکن عزیزمـ اینجا همه یه آدم دیگن تقریبا <:
و بهـ این نتیجه میرسیم کهـ تو پررو تری :||
منم برم خونه تنهام میترسم .

برم دوتا موضوع ببندم بعد بالا پایین بپرم دیگه نترسم !

بدرود ! :v

[ ببینم کی اولین سپاس ُ میده ! ] ._.